حرکت جالب و ارزشمند سرمربی تراکتور برای نجات گل‌محمدی

ارطورل ساغلام تنها سرمربی خارجی شاغل در ایران است که در ماجرای بازی تیمهای پرسپولیس و تراکتور نشان داد چه انسان بزرگی است و چقدر روحیه جوانمردی دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ارطغرل ساغلام به عنوان سرمربی تراکتور هیچ وظیفه ای نداشت در تبریز از جان سرمربی مهمان محافظت کند اما این مربی درست مثل یک بادیگارد در کنار یحیی گل محمدی ایستاد تا به همه درس انسانیت و جوانمردی بدهد. صرف نظر از اتفاقات زشت ورزشگاه یادگار امام تبریز، این حرکت ساغلام واقعا زیبا بود.

ساغلام هم حتما مثل همه ما از این صحنه‌های عجیب، کمتر دیده بود اما خالصانه و بدون این که به فکر نمایش باشد کنار یحیی قرار گرفت تا او به سلامت راهی رختکن تیمش شود. ساغلام خوب می‌دانست که گل محمدی به عنوان یک مربی هیچ گناهی ندارد اما سؤال اینجاست که اگر یک مربی ایرانی بود، در آن هیاهو و در آن جو عجیب چنین کاری را انجام می‌داد؟

همان‌طور که اشاره شد اگر ساغلام این حرکت انسانی را انجام نمی‌داد هیچ کس یقه او را نمی‌گرفت اما او در یکی از تاریک‌ترین روزهای فوتبال ایران کاری کرد که برای همیشه در ذهن‌ها می‌ماند حتی اگر همین آخر فصل از تبریز و تراکتور برود...

256 251

کد خبر 1633300

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =