۳ نفر
۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۷
واکنش زیدان به پیشنهاد پاریس

ورزش سه نوشت: تله فوت خبر از پاسخ منفی زین الدین زیدان به پیشنهاد جانشینی مائوریسیو پوچتینو در پی اس جی داد.

مائوریسو پوچتینو علی رغم کسب قهرمانی لیگ فرانسه با پی اس جی، شانس زیادی برای ادامه کار در این باشگاه ندارد. به خصوص دو ناکامی متوالی در لیگ قهرمانان، صبر مدیران پی اس جی را لبریز کرده و به دنبال جانشین برای سرمربی آرژانتینی هستند.

طبق ادعای رسانه های فرانسوی، پی اس جی قصد داشت تا در ژانویه 2022 با پوچتینو قطع همکاری کند ولی پاسخ منفی فوری زیدان مانع شد. زیزو حاضر نشد جانشین پوچتینو شود و باشگاه پاریسی ترجیح داد تا پایان فصل صبر کند.

طبق ادعای تله فوت، زیدان یک بار دیگر به پی اس جی پاسخ منفی داده و در تماس با امیر قطر گفته است که تمایلی برای هدایت باشگاه پاریسی ندارد. او ترجیح می دهد جانشین دیدیه دشان در تیم ملی فرانسه شود؛ ضمن اینکه علاقه شدید او به مارسی، رقیب مستقیم پی اس جی، یکی دیگر از دلایل پاسخ منفی زیزو بوده است.

رادیو مونته کارلو اما ادعایی دیگر مطرح کرده مبنی بر اینکه امیر قطر اخیرا با زیدان تماس گرفته و به وی اطلاع داده است که گزینه شماره یک پی اس جی برای فصل بعد است و زیزو بر خلاف ژانویه، این بار بلافاصله پاسخ رد نداده و در خواست زمانی بیشتر برای تصمیم گیری داشته است. این منبع گزارش داده است که رسیدن به توافق همچنان دور است ولی زیزو هنوز پاسخ منفی نداده و منتظر مشخص شدن وضعیت دشان و تیم ملی فرانسه است.

بیشتر بخوانید:

258 258

کد خبر 1633683

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =