شکایت باشگاه پرسپولیس از رئیس هیئت فوتبال تبریز و ۳ مدیر تراکتور

باشگاه پرسپولیس از رئیس هیئت فوتبال تبریز و مدیران باشگاه تراکتور به دلیل معاونت در اخلال در نظم و تشویش اذهان عمومی شکایت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سایت باشگاه پرسپولیس در این مورد نوشت: «هنوز در شوک اتفاقات ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز و هجمه فحاشی‌ها، هتاکی‌ها و سنگ‌پرانی‌ها هستیم، ولی متأسفانه بعضی به جای آنکه برابر این پدیده بایستند به نوعی با اظهارات و عملکرد خود یا به دنبال تطهیر آنچه هستند که روی داده است یا اینکه قصد دارند مسائل را به گونه دیگری نشان دهند و خواسته یا ناخواسته با آن همراهی می‌کنند.

باشگاه پرسپولیس بر همین اساس با توجه به اظهاراتی که صورت گرفته است، شکایات خود را تقدیم فدراسیون فوتبال می‌کند تا در ارکان انضباطی و اخلاقی مورد رسیدگی قرار بگیرد.

در این ارتباط از جواد ششگلانی رئیس هیئت فوتبال تبریز در ارتباط با معاونت در اخلال در نظم و از میرمعصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه تراکتور، کاظم محمودی مدیر تیم و همچنین نصیری معاون فرهنگی تراکتور به جهت نشر اکاذیب، به کمیته اخلاق شکایت کرد.

اظهارات خلاف واقع در حالی مطرح شده است که بی‌نظمی، عدم امنیت، فحاشی و هتاکی نسبت به پرسپولیس و فراتر از آن، حمله به اعضای تیم فوتبال پرسپولیس با سنگ و دیگر اشیاء، نقض قوانین فوتبال و منشور اخلاقی فیفا، عدم امکان اجرای پروتکل‌های قانونی بازی چون حضور سرمربی در رختکن و موارد دیگر، فقدان شرایط مناسب برای شروع بازی و ادامه آن، قطع بازی توسط داور و عدم اعلام شروع مجدد آن توسط داور، همه از بدیهیات غیرقابل کتمان این مسابقه است که در تصاویر تلویزیونی مشهود بود و ناظر مسابقه نیز صریح درباره آنها سخن گفت.

روی سخن ما با مردم باغیرت و بافرهنگ استان آذربایجان شرقی نیست، طرف ما افراد متخلف و تعداد معدودی تماشاگرنما هستند که بیانگر افکار و فرهنگ این خطه نیستند».

بیشتر بخوانید:

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1633714

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =