بازدید هیئت اعزامی دانشگاه دفاع ملی از 4 شهرک و ناحیه صنعتی مازندران

هیئت اعزامی دانشگاه دفاع ملی و تحقیقات راهبردی از 4 واحد تولیدی مستقر در شهرکهای صنعتی بابکان آمل، جویبار و نواحی صنعتی درونکلای بابل و گلوگاه بازدید کردند.

به گزارش خبرآنلاین از مازندران، هیئت اعزامی دانشگاه دفاع ملی و تحقیقات راهبردی به اتفاق نمایندگان استانداری، فرمانداریها، سازمان صمت، شرکت شهرکهای صنعتی و دستگاههای اجرایی شهرستانی، از 4 واحد تولیدی خزر الکتریک در شهرک صنعتی بابکان آمل، صنایع غذایی پردیس در شهرک صنعتی جویبار، کیمیا کاران زرین مامطیر در ناحیه صنعتی درونکلای بابل و ساوانا طیور پارس در ناحیه صنعتی گلوگاه بازدید کردند.

این بازدیدها در راستای اجرای شعار مقام معظم رهبری مبنی بر تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین و بمنظور افزایش امنیت غذایی در محصولات استراتژیک، نشست کارشناسی و استفاده از دانش و اطلاعات مدرن برای چگونگی ادامه همکاری و امکان سنجی و نیل به تولید پایدار و خوداتکایی در تولید محصولات کشاورزی صورت گرفته است.

واحدهای تولیدی خزر الکتریک تولیدکننده انواع ماشین آلات و ادوات کشاورزی، صنایع غذایی پردیس در زمینه سورتینگ و بسته بندی برنج، کیمیاکاران زرین مامطیر تولیدکننده انواع سموم و کود شیمیایی و ساوانا طیور پارس نیز تولیدکننده انواع خوراک آماده طیور می باشند.

کد خبر 1634350

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =