کرایه تاکسی و اتوبوس در ارومیه دوباره افزایش یافت

نرخ جدید کرایه ناوگان حمل ونقل عمومی شهر ارومیه اعلام شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، ناصر سعید آبادی گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر ارومیه که به تایید هیات تطبیق مصوبات فرمانداری نیز رسیده است، نرخ‌های جدید کرایه ناوگان حمل و نقل مسافر درون شهری اعم از تاکسی، اتوبوس، آژانس‌های تلفنی و مینی‌بوس‌ها از روز سه شنبه ۳ خرداد ماه تغییر یافته است.

به گفته وی تعرفه جدید کرایه‌ها توسط کارشناسان فنی و اجرایی در سامانه کارت بلیت اتوبوس‌های شهری بروزرسانی شده و با نصب برچسب در ورودی‌های اتوبوس‌ها و تابلوهای موجود در ایستگاه‌های تاکسی و همچنین با توزیع دفترچه تعرفه های جدید مسیرها با قیمت‌های مصوب به تاکسیرانان و شهروندان اطلاع‌رسانی شده است. تعرفه‌های مذکور در سایت سازمان به آدرس www.fpt.urmia.ir برای اطلاع رسانی عموم نیز درج شده است.

به گفته سعیدآبادی نرخ جدید کرایه اتوبوس‌ها در مسیرهای شهری با کارت بلیت ١۵٠٠٠ ریال، کرایه نقدی ٢٠٠٠٠ ریال، تاکسی‌ها نیز حداقل کرایه ٢٠٠٠٠ ریال بوده و در خصوص بقیه مسیرها نیز تغییرات به تبع وضعیت خطوط و مسیرها خواهد بود.

وی از شهروندان درخواست کرد که در پرداخت کرایه اتوبوس‌های شهری به منظور صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ها، حتما از کارت بلیت الکترونیکی که در تمام باجه های نظارتی خیابان عطایی توزیع شده، استفاده کنند.

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه از شهروندان عزیز خواست تا در صورت مشاهده عدم رعایت نرخ های مصوب، مراتب را از طریق تماس با سامانه ١٣٧ گزارش نمایند تا در اسرع وقت رسیدگی لازم صورت گیرد.

48

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1635198

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =