بازنشستگان بخوانند/ نامه رییس کمیسیون اقتصادی مجلس به رییس‌جمهور درباره حقوق بازنشستگان

همشهری نوشت: رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار اجرایی شدن افزایش حقوق مصوب تامین اجتماعی در هیات دولت و ابلاغ آن به هیات وزیران شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدرضا پورابراهیمی در این نامه آورده است: با توجه به اهمیت موضوع حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و تاخیر در تعیین میزان افزایش حقوق این قشر در سال ۱۴۰۱، به رغم گذشت بیش از دو ماه از آغاز سال، کمیسیون اقتصادی مجلس با دعوت از وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور اقتصادی و دارایی و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در ۳ خرداد ۱۴۰۱ جلسه فوری تشکیل داده و با حضور روسای کانون بازنشستگان تامین اجتماعی، مسائل و دغدغه‌های بازنشستگان بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

به گفته او، با توجه به توافقات انجام شده در این نشست و در راستای حفظ منافع و حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی خواهشمند است دستور فرمایید مصوب هیات مدیره این سازمان که به تصویب هیات امنا نیز رسیده است، با تسریع زمانی جهت تصویب دردستور کار هیات وزیران قرار گیرد.

۲۲۳۲۲۵

کد خبر 1635602

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 145
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۷
  9 39
  فقط بازنشستگان تامین اجتماعی نیاز دارندپس کشوری چه کندبازنشستگان کشوری بمیرند
 • IR ۱۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۷
  36 6
  آقای پورابراهیمی دمت گرم داداش من خیلی خیلی ممنون که در فکر رفاه این قشر زحمتکش هستید
 • حمید IR ۱۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۷
  18 3
  با توجه به توافقات انجام شده در این نشست و در راستای حفظ منافع و حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی خواهشمند است دستور فرمایید مصوب هیات مدیره این سازمان که به تصویب هیات امنا نیز رسیده است، با تسریع زمانی جهت تصویب دردستور کار هیات وزیران قرار گیرد صلوات بر محمد(ص)
 • علیرصا IR ۱۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۷
  35 5
  خب هر کاری جرات میخواهد هیات محترم دولت هم اعمال قدرت خود رو نشون دادند و قبول ندارن که پول خود کارگران رو به خودشون در یازده زمانی با عنایت به تورم پرداخت کنن یاد شعری افتادم بس غریب افتاده. عنان مال خود را به دست غیر مده. که حق خود طلبیدن کم از گدایی نیست. الان دیگر تعلل فایده ای ندارد در اسرع وقت باید مسولین محترم تامین اجتماعی با طرح موضوع در دیوان محترم عدالت اداری باید مدافع حقوق کارگران باشند وهر گونه سستی در این خصوص نسبت بنوازد بوف الذکر از سوی مسولین ذیربط سازمان خیانت محسوب و پاسخگویی در محضر عدل الهی است چون اوست بهترین و شایسته ترین مرجع رسیدگی به تظلمات واجراکم عمدا ا...اتقیکم
 • محمد IR ۱۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۷
  26 1
  سلام خیلی جالبه ما شدیم توپ فوتبال که گاهی شوت میشیم وگاهی پاسکاریمون میکنند کی بود چی شد کجا رفت