دهه نودی‌ها امروز ادامه‌دهنده مسیر باشکوه شهدا هستند

استاندار قزوین گفت: حماسه‌آفرینی شهدا همچون خاری در چشم دشمنان است و خوشبختانه امروز دهه نودی‌ها ادامه‌دهنده این مسیر باشکوه هستند که در این روزها تبلور زیادی پیدا کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمدمهدی اعلایی، استاندار قزوین روز جمعه در مراسم یادواره شهدای شهرک آفتاب و ۲۰۰شهید منطقه قاقازان اظهار کرد: شهدا چراغ روشن هدایت و موثر در پایداری نظام جمهوری اسلامی هستند و با وجود گذشت چندین‌دهه از شهادت آن‌ها، همچنان یاد و نام شهدا زنده است.

او افزود: جان‌هایی که شهدا فدای نظام و انقلاب کرده‌اند باعث زنده ماندن شعارهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی شده که همچون خاری در چشم دشمنان است و خوشبختانه امروز دهه نودی‌ها ادامه‌دهنده این مسیر باشکوه هستند که در این روزها تبلور زیادی پیدا کرده است.

استاندار قزوین گفت: دولت سیزدهم دولتی است که با اراده و خواست مردم و با حمایت مردم، فضای مدیریتی کشور را در مسیر جدید قرار داده و تلاش می‌کند با حمایت از مردم، مسیر تعالی و پیشرفت کشور را در تمامی حوزه‌ها به ویژه موضوعات اقتصادی در مسیر اصلاح قرار دهد.

نماینده عالی دولت در استان بیان کرد: در دوره اخیر، دولت یک اقدام بزرگ و تصمیم جسورانه را اتخاذ کرد و به نوعی آبروی خود را برای اصلاح مسیر اقتصادی کشور قرار دارد که به طور قطع با نتایج مثبتی همراه می‌شود.

او گفت: میلیاردها دلار از دارایی‌های مردم قبل از اصلاح یارانه‌ها، به واردکننده‌ها اختصاص پیدا می‌کرد که با اصلاح آن منابع کشور به حساب‌های مردم واریز می‌شود و عدالت در توزیع امکانات رخ داده است و این روند روزبه‌روز اصلاح می‌شود.

استاندار قزوین افزود: دولت در حوزه مذاکره با کشورهای دیگر تلاش می‌کند فضای مذاکره را با اقتدار پیش ببرد، منافع مردم را به آن گره نزند و نتایج مثبت را کسب کند که امیدواریم در این مسیر هم شاهد خروجی مطلوبی باشیم.

46

کد خبر 1635689

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =