وزیر کشور : دشمن به دنبال اذیت مردم و کشاندن آنان به سوی اعتراضات و فتنه است

مهر نوشت : وحیدی گفت : امروز دشمن به واسطه برخی فراخوان‌های غیرقانونی، درصدد موج سواری و سو استفاده از خواسته‌های برخی مردم و ایجاد فتنه در کشور است که حضور هوشمند پلیس در کنار مردم آگاه و فهیم توطئه‌های خبیثانه دشمن را نقش برآب کرده است.

احمد وحیدی در قرارگاه انتظامی، امنیتی و ترافیکی روح الله با تسلیت سالروز رحلت معمار کبیر انقلاب اظهارکرد: از یک سو رحلت امام بزرگوار برای ما غم فراوان و خسارتی جبران ناپذیر به همراه داشت و از سوی دیگر بدرقه تاریخی ایشان در روز خاکسپاری باعث عزت و افتخار بی نظیر مردم کشورمان شد.

وی با بیان این که هیچ یک از نزدیکان و اطرافیان امام بزرگوار و مردم کشور با توجه به عشقی که به ایشان داشتند، باور نمی‌کردند که چنین شخصیت بزرگی را از دست داده اند، اظهار کرد: انقلاب بدون امام را هیچ گاه نمی‌توانستیم متصور شویم و دشمن نیز از همین جهت به دنبال ضربه زدن به انقلاب بود و به خیال خام خود در صدد بود تا انقلاب را بعد از رحلت امام به زانو در آورد.

وزیر کشور با بیان این که ملت ایران پای امام ایستاد چراکه از او جز خداخواهی، خداپرستی، اندیشه، حکمت، مبارزه و مجاهدت ندید و امروز نیز همه این خصوصیات را در مقام معظم رهبری می‌بینیم و همانند دوران امام عظیم الشأن پای آرمان‌های انقلاب ایستاده و تا زمانی که این آرمان‌ها ادامه داشته باشد، مردم نیز پای کار خواهند بود.

وی افزود: پلیس به عنوان خط ارتباطی مردم با نظام حافظ شاخصه‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و این فرصتی عالی برای مجموعه فراجاست که بتواند بیانگر ظرفیت‌های انقلاب و نظام باشد.

وحیدی ادامه داد: مجموعه انتظامی یکی از بزرگترین ظرفیت‌ها را از این حیث دارد و این امر جای تبریک و از طرفی جای تشکر برای خدمات دهی دائمی و مستمر فرماندهی کل انتظامی کشور در همه حوزه هاست.

وزیر کشور افزود: پلیس با حضور ارزشمند خود توانسته در حوزه‌های مختلف نقشه‌های دشمنان را ناکام بگذارد و از طرفی نیز خدمات ارزشمندی را به مردم ارائه دهد.

وحیدی با اشاره به این که تشکیل قرارگاه‌های فرعی مختلف ذیل قرارگاه انتظامی، امنیتی و ترافیکی روح الله برای پیش بینی‌ها و پیشگیری‌ها توانسته از بسیاری حوادث احتمالی پیشگیری کند، افزود: امروز دشمن به واسطه برخی فراخوان‌های غیرقانونی، درصدد موج سواری و سو استفاده از خواسته‌های برخی مردم و ایجاد فتنه در کشور است که حضور هوشمند پلیس در کنار مردم آگاه و فهیم توطئه‌های خبیثانه دشمن را نقش برآب کرده است.

وزیر کشور: دشمن به دنبال کشاندن مردم به سوی اعتراضات است

بیشتر بخوانید :

وی با بیان این که بار اصلی مسئولیت تأمین امنیت مناسبت‌های مختلف از جمله ارتحال امام خمینی (ره)، اربعین حسینی (ع) و دیگر مناسبت‌ها بر عهده فراجا است، اظهارکرد: در اینجا از فرماندهی انتظامی کشور که با عملکرد مناسب خود اجازه ندادند حادثه‌ای پیش بیاید تقدیر و تشکر می‌کنم.

وزیر کشور تدبیر، حکمت و اقدام قاطعانه را از جمله عواملی عنوان کرد که مجموعه فراجا در دستور کار قرار داده است تا امنیت مردم دچار خدشه نشود.

وحیدی خاطرنشان کرد: امروز پلیس در کشف سلاح غیرمجاز توانسته بسیار خوب عمل کند که این امر می‌تواند از بسیاری حوادث مرتبط با آن جلوگیری کند.

وی مبارزه امروز را با دشمن در خط‌های مختلفی از جمله خط فراخوان‌های غیرقانونی، ترور، خرابکاری و خط فرهنگی عنوان کرد و افزود: دشمن همواره از طرق مختلف دنبال آسیب است و نمی‌تواند کاری از پیش ببرد و در این حوزه‌ها نیز وظیفه پلیس مشخص و تاکنون به نحو احسن انجام وظیفه کرده است.

وزیر کشور با بیان این که امروز دشمن به دنبال آسیب به کشور و اذیت مردم و کشاندن آنان به سوی اعتراضات است، اظهارکرد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک قدرت اقتصادی و منطقه‌ای محسوب می‌شود و به همین خاطر دشمن به دنبال آسیب رساندن به ما است.

به گزارش سایت پلیس وحیدی در پایان با تشکر از اقدامات پلیس فتا، امنیت اقتصادی و کار ارزشمند مجموعه انتظامی در عید نوروز و کاهش تلفات جاده‌ای اظهارکرد: امیدواریم این هوشیاری با تمام توان در صحنه ادامه داشته باشد و پیروزی‌های چشمگیر برای شما مجموعه انتظامی و شکستی برای دشمن حاصل شود.

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1637989

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =