ارتباط دختر 16 ساله با چند پسر، دو قربانی داشت؛یک کشته،یک مجروح

خراسان نوشت:دوستی خیابانی یک دختر 16 ساله با چند جوان پارک نشین، آتش نزاع خونینی را شعله ور کرد که یک نفر کشته شد و یک نفر هم در بیمارستان تحت درمان قرار گرفت.

این نزاع مرگبار نیمه شب سیزدهم خرداد در پارک مروارید مشهد هنگامی رخ داد که دو نوجوان با دختر 16 ساله ای مشغول گفت و گو بودند. آن ها که از مدتی قبل و در پی یک آشنایی خیابانی، دورهمی های خود را با پارک نشینی شبانه می گذراندند، ناگهان متوجه تماس های تلفنی متعددی روی گوشی «پارمیدا» شدند. این درحالی بود که دختر نوجوان مدام تماس های طرف مقابلش را بی پاسخ می گذاشت.

دو نوجوان پارک نشین که از این ماجرا به شدت برافروخته بودند و خشم و عصبانیت وجودشان را فرا گرفته بود، در یک لحظه گوشی «پارمیدا» را گرفتند و به جوانی که در آن سوی خط بود به شدت تاختند. بحث و جدل به فحاشی و کلمات توهین آمیز کشید تا جایی که کری خوانی ها ریشه دواند و این شاخ و شانه کشیدن ها به قرار خیابانی برای نزاع انجامید.

در حالی که بعد از این کل کل های تلفنی، دختر 16 ساله پارک مروارید را ترک کرده بود ناگهان سرنشینان یک دستگاه سمند به خیابان فرهنگ 21 آمدند و با رفتارهایی «مست گونه» فحاشی را آغاز کردند. «رامین» یکی از دو جوان مذکور به سمت آن ها رفت ولی هدف ضربه چاقو قرار گرفت و دست چپش به شدت زخمی شد. در همین حال عرفان نوجوان دیگر هم به یاری دوستش رفت و با جوانان غریبه درگیر شد که او نیز هدف ضربات چاقو قرار گرفت و خون آلود بر زمین افتاد.

بنابراین گزارش، دقایقی بعد دو مجروح این حادثه به بیمارستان فارابی مشهد انتقال یافتند اما «عرفان» نوجوان 17 ساله بر اثر ضربات مهلک چاقو جان خود را از دست داد و دست «رامین» نیز مورد مداوا قرار گرفت. با گزارش این ماجرای تکان دهنده به قاضی ویژه قتل عمد، دختر 16 ساله را به کلانتری فراخواندند. او با بیان این که هنگام درگیری در محل حضور نداشته است، به قاضی شعبه 208 ویژه جنایی مشهد گفت: من در پارک مروارید در کنار دو تن از دوستانم بودم که «آرمین»، دوست دیگرم مدام زنگ می زد. آن ها از تماس های «آرمین» ناراحت شدند و گوشی مرا گرفتند که کارشان به درگیری کشید و قرار دعوا گذاشتند!

در پی اظهارات این دختر نوجوان، دستور بازداشت «آرمین» و همدست او در حالی از سوی قاضی صفری صادر شد که سه جوان پارک نشین دیگر نیز به ماجرای دوئل عشقی اشاره کردند و مشخص شد که فردی معروف به «جراح» در این درگیری نقش مهمی داشته است.

هنوز تلاش های کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی برای دستگیری عوامل مرتبط با این پرونده جنایی ادامه داشت که «محمد – الف» معروف به «جراح» خود را به کلانتری شهید هاشمی نژاد مشهد معرفی کرد و در حالی که باز هم سعی داشت با رفتارهایش خود را «مست» نشان دهد به وارد آوردن ضربات چاقو به نوجوانی در پارک مروارید اعتراف کرد. این جوان 27 ساله نیز بلافاصله به مقر انتظامی انتقال یافت و در حضور مقام قضایی جزئیات این چاقوکشی مرگبار را در حالی شرح داد که آثار خودزنی عمیق و خالکوبی های زیادی بر اندامش نمایان بود.

23302

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1638356

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =