اهدای مدال جوانمردی و پهلوانی کشور به قاضی فداکار کرمانی

در آیینی با حضور رییس کل دادگستری استان کرمان، مدیرکل ورزش و جوانان و پیشکسوتان و پهلوانان هیئت زورخانه‌ای و پهلوانی، مدال جوانمردی و پهلوانی کشور به همراه سپاسنامه معاون وزیر ورزش و جوانان و رییس فدراسیون و دبیر ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی کشور به قاضی مسعود توکلی زاده اهدا گردید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛‌ قاضی مسعود توکلی‌زاده دادیار شعبه 10 مجتمع شهید باهنر کرمان بود که در 12 آبان ماه سال 1400 حین رسیدگی به پرونده یک متهم به سرقت با مشاهده اقدام متهم برای پرتاب خود از پنجره به بیرون به منظور خودکشی، به سمت پنجره دوید و در آخرین لحظات موفق شد دست‌های متهم را گرفته و از سقوط وی جلوگیری کند.
در این حادثه به متهم پرونده آسیبی وارد نشد اما قاضی کرمانی از ناحیه کمر به شدت آسیب دید و با انجام اقدامات درمانی و با توصیه پزشکات تحت عمل جراحی قرار گرفت.
وی در دوران نقاهت بیماری خود نیز پیگیر جلب رضایت شکات پرونده این متهم بوده است و در نخستین تماس با متهم نیز اعلام کرد که از وی شکایتی ندارد.
اخلاق‌مداری و بزرگ‌منشی این قاضی سبب شد تا در آیینی مدال جوانمردی و پهلوانی کشور به قاضی توکلی‌زاده اهداء شود.
در این آیین که با حضور رییس کل دادگستری استان کرمان، مدیرکل ورزش و جوانان، پیشکسوتان و پهلوانان هیئت زورخانه‌ای و پهلوانی، همراه بود، مدال جوانمردی و پهلوانی کشور به همراه سپاسنامه معاون وزیر ورزش و جوانان و رییس فدراسیون و دبیر ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی کشور به قاضی مسعود توکلی‌زاده اهدا شد.
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1638701

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =