۸۷۰۳تفاهم نامه کاهش مصرف برق در  لرستان امضاء شد

سرپرست شرکت توزیع برق لرستان گفت : ۸۷۰۳ تفاهم نامه بین مشترکین صنعتی، کشاورزی، تجاری و اداری و شرکت توزیع برق استان لرستان جهت کاهش مصرف برق درپیک بار تابستان منعقد گردید.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، مهران امیری گفت : یکی از اقدامات بسیار خوب در این زمینه عقد قرارداد با مشترکین صنعتی، کشاورزی،تجاری و اداری عموی می باشد که با توجه به تعداد قراردادی که بین مشترکین منعقد شده باید گفت: با این اقدام می توان کمک خوبی در تامین برق مطمئن و پایدار داشته باشیم و همچنین این مشترکین از تخفیفات ویژه استفاده نمایند. در ادامه مهندس رستمی مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق استان لرستان ابراز داشت: تعداد ۸۷۰۳ تفاهم نامه همکاری با مشترکین امضا گردیده که به تفکیک شامل ۱۵۳۴ تفاهم نامه صنعتی، ۴۴۷۷ تفاهم نامه کشاورزی،۱۱۱۱تفاهم نامه اداری و عمومی و ۱۵۸۱ تفاهم نامه تجاری می باشد

وی با اشاره به ضرورت تامین برق کلیه مشترکین در تابستان ۱۴۰۱ اظهار داشت: با توجه به کمبود بارندگی ها و گرمای شدید و زودرس، باید تمام تلاش خود را به کار ببندیم تا با بسیج تمامی امکانات و همکاری مردم فهیم استان در مدیریت مصرف، برق مطمئنی جهت استفاده بخش های مختلف تامین نماییم.

امیری با بیان اینکه برنامه های فراوانی جهت عبور از پیک بار در نظر گرفته شده است، گفت:از جمله این برنامه ها می ‌توان به افزایش ظرفیت تولید، برنامه ریزی دقیق با هماهنگی بخش صنعت و کشاورزی، نصب کنتورهای هوشمند با قابلیت کنترل از راه دور، آموزش راه های مدیریت مصرف و .... اشاره کرد.

وی ادامه داد یکی از اقدامات بسیار خوب در این زمینه عقد قرارداد با مشترکین صنعتی، کشاورزی،تجاری و اداری عموی می باشد که با توجه به تعداد قراردادی که بین مشترکین منعقد شده باید گفت: با این اقدام می توان کمک خوبی در تامین برق مطمئن و پایدار داشته باشیم و همچنین این مشترکین از تخفیفات ویژه استفاده نمایند.

در ادامه مهندس رستمی مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق استان لرستان ابراز داشت: تعداد ۸۷۰۳ تفاهم نامه همکاری با مشترکین امضا گردیده که به تفکیک شامل ۱۵۳۴ تفاهم نامه صنعتی، ۴۴۷۷ تفاهم نامه کشاورزی،۱۱۱۱تفاهم نامه اداری و عمومی و ۱۵۸۱ تفاهم نامه تجاری می باشد

رستمی با اشاره به اینکه در سال گذشته حدود ۹۵ میلیارد ریال تخفیف در صورتحساب مشترکین فوق‌الذکر اعمال شده است ابراز داشت امسال نیز با توجه به افزایش این قراردادها امیدواریم نسبت به سال گذشته بتوانیم هم از لحاظ کیفیت هم از لحاظ کمیت همکاری مناسبی را داشته باشیم که در نهایت موجب رضایتمندی مشترکین استان گردد.

46

کد خبر 1638734

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =