فروش نمایش‌های تئاتر شهرزاد، ۱۰ میلیارد تومان را رد کرد

پردیس تئاتر شهرزاد در حالی خرداد ماه را پشت سرمی‌گذارد که تا امروز میزبان بیش از ۴۰ هزار تماشاگر بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش‌های «بک تو بلک» به نویسندگی و کارگردانی سجاد افشاریان، «چه کسی جوجه تیغی را کشت؟» به نویسندگی و کارگردانی بهرام افشاری، «درهم تنیدگی»به نویسندگی و کارگردانی احسان گودرزی و «آنا کارنینا» به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی، در حالی هفته جدید اجراهای خود را آغاز کردند که طی حدود چهار هفته گذشته، میزبان بیش از ۴۰ هزار مخاطب بوده‌اند.

پردیس تئاتر شهرزاد اواسط اردیبهشت، میزبان نمایش «اولدسانگز؛عشق روزهای کرونا» به نویسندگی و کارگردانی محمدرحمانیان و تهیه‌کنندگی علی اوجی شد و طی۲ هفته بیش از ۷۵۰۰ نفر مخاطب به تماشای این نمایش نشستند، این نمایش به فروشی معادل ۱میلیارد تومان دست یافته است.

نمایش «چه کسی جوجه تیغی را کشت» به نویسندگی و کارگردانی بهرام افشاری در یک ماه گذشته طی ۵۰ اجرا، ۲۰ هزار بلیت فروخته است و دو میلیارد و پانصد میلیون تومان فروش داشته است.

نمایش «درهم تنیدگی» به نویسندگی و کارگردانی احسان گودرزی، طی ۲۶ اجرا، میزبان ۴ هزار و ۱۰۰ تماشاگر بوده و فروشی نزدیک به ۵۰۰ میلیون تومان داشته و در روزهای پایانی به دلیل استقبال تماشاگران، ۲ سانس اجرا دارد.

نمایش «آناکارنینا» به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی نیز با مجموع ۲۲ اجرا و دو هزار و پانصد تماشاگر، ۲۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

نمایش «تاکسی درمی» نوشته رسول حق‌جو به کارگردانی مجتبی رستمی‌فر، به عنوان یکی از نمایش‌های برگزیده تئاتر استان‌ها که در برنامه‌های ماهانه پردیس شهرزاد و سیاست‌های جدید اجرایی این مجموعه، از استان خوزستان است، توانسته طی ۱۰ اجرا، میزبان ۱۵۰۰ تماشاگر باشد و فروشش از مرز۱۰۰ میلیون تومان گذشته است.

نمایش «بک تو بلک» به نویسندگی و کارگردانی سجاد افشاریان، در خرداد، میزبان ۱۲هزار تماشاگر بوده است. این نمایش تا کنون ۵۳ هزار تماشاگر و بالغ بر۶ میلیارد تومان فروش داشته است.

همچنین دو نمایش «عاشقانه‌ها» به کارگردانی شهرام گیل آبادی و «کافه لقانطه» به کارگردانی مشترک علی اصغری و ساقی عطایی، از تیر در تئاترشهرزاد روی صحنه می‌روند.

«عاشقانه‌ها»، نمایشی اجتماعی و تعاملی است که با زمینه‌های تحقیقی و مستند به نویسندگی محمد چرمشیر و بهمن عباسپور توسط گروه تئاتر «ب» در سالن شماره ۱ تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

نمایش «کافه لُقانطه» نوشته علی اصغری با حضور بازیگرانی چون امیر غفارمنش، مهدی یغمایی، فرزاد حسنی، حسین پورکریمی، فرنوش نیک‌اندیش و آذین رئوف روی صحنه می‌رود و مهدی یغمایی در این نمایش در نقش خواننده ایفای نقش و به صورت زنده برای مخاطبان اجرا می‌کند.

نمایش «بالاخره این زندگی مال کیه» به نویسندگی برایان کلارک و کارگردانی سعید حشمتی نیز از یکم تیر روی صحنه می‌رود. این نمایش درباره کن هَریسن، مجسمه‌ساز و استاد دانشگاه است که در پی یک سانحه رانندگی برای همیشه فلج می‌شود.

فروش نمایش‌های تئاتر شهرزاد، ۱۰ میلیارد تومان را رد کرد

۵۷۵۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1641397

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =