روزنامه کیهان در سرمقاله خود با عنوان «چه کسی پشت در است؟!» به قلم حسین شریعتمداری نوشت:

* ترانه دوصدایی جبهه مشترک فتنه گران 88 و جریان انحرافی با ترجیع بند دوگانه «در انتخابات شرکت می‌کنیم» و «در انتخابات شرکت نمی‌کنیم» فقط یک «جنگ زرگری» است. آنها به یقین در انتخابات شرکت کرده و رأی خود را به صندوق ها خواهند ریخت چرا که، درباره سلامت انتخابات کمترین تردیدی ندارند. بنابراین، اگرچه به ظاهر و به گونه ای ناشیانه «شرط» می گذارند و افراد ساده لوحی نظیر امام جمعه محترم فلان منطقه حومه تهران می‌گوید «مردم باید سلامت انتخابات را با تمام وجود احساس کنند»! ولی به قول آقای مسعود بهنود؛ اگرچه گفته بودیم انتخابات را تحریم می کنیم ولی شرکت کردیم، چون یک رأی هم یک رأی است! و اساساً به اعتراف آقای تاجزاده! با توجه به ساختار قانونی جمهوری اسلامی، تقلب در انتخابات امکان پذیر نیست.

* «شرط گذاری» برخی از سران فتنه برای شرکت در انتخابات از روی استیصال و ناشی از تناقض شکننده ای است که با آن روبرو هستند، وگرنه به خوبی می دانند که ملاک قانون است.... سران و عوامل فتنه با مطرح کردن «شرط» در پی آن هستند که خیانت برملا شده خود در فتنه 88 را به انگاره جعلی تقلب در انتخابات محدود کنند و از این طریق سایر جنایات مشهود خویش را تحت الشعاع قرار دهند.

* فتنه گران با اسم رمز تقلب در انتخابات وارد فتنه شده اند و اکنون که در پی شکست و رسوایی قصد عقب نشینی دارند، اگر سلامت انتخابات را تایید کنند با این پرسش روبرو خواهند شد که چرا انگاره تقلب را به میدان آوردند؟ و چنانچه سلامت انتخابات را زیر سؤال ببرند، سؤال بعدی آن است که چرا از شرکت در انتخاباتی سخن می گوئید که سلامت آن را زیر سؤال می برید؟! پیش کشیدن خنده دار «شرط» برای فرار از این تناقض شکننده است.

/29217

کد خبر 164196

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • حبیبیان IR ۰۷:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۳
  0 0
  آقای خاتمی هرجا کاندید شود قطعا بالاترین رای را خواهد آورد.
 • بدون نام IR ۰۷:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۳
  0 0
  درست است که کلا با آقای شریعتمداری مخالفم ولی این مورد را درست گفته اند. شرکت اصلاح طلبان در انتخابات یعنی قبول نظام انتخاباتی کشور و تمام آن اعتراضات علیه حکومت باد هوا.