تاکید نماینده ولی‌فقیه در سپاه بر ضرورت «بازشناسی نظام‌های موجود در نیروهای مسلح

سپاه نیوز نوشت : حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی گفت : ما برای اینکه بتوانیم نظام‌های تربیتی را نهادینه کنیم باید نسبت به سه گروه روحانیون، فرماندهان و اساتید به‌عنوان عناصر اصلی متمرکز شویم.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه بر لزوم بازشناسی نظام‌های موجود در نیروهای مسلح به‌منظور ارتقای تربیت در این نیروها تاکید کرد و گفت: برخی از نظام‌ها حرکت تربیتی را کُند می‌کند و ما برای اینکه بتوانیم نظام‌های تربیتی را نهادینه کنیم باید نسبت به سه گروه روحانیون، فرماندهان و اساتید به‌عنوان عناصر اصلی متمرکز شویم.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی‌فقیه در سپاه در همایش ملی تربیت در نیروهای مسلح که در دانشکده شهید محلاتی قم برگزار شد، برجسته‌ترین مؤلفه برتری نیروهای مسلح انقلاب اسلامی بر نیروهای مسلح تمام عالم را تربیت دینی دانست و گفت: امروز خوشحال هستیم که رهبر معظم انقلاب اسلامی سکان‌داری نیروهای مسلح را به شخصیتی علمی سپردند که نگاه علمی این شخصیت را در فرماندهی مجموعه‌های مختلف می‌بینیم.

وی با بیان اینکه در بحث چیستی تربیت، شکوفا کردن حیات انسانی انسان از دل حیات مصنوعی را یاد گرفته‌ایم، عنوان کرد: قرآن کریم تاکید دارد که اگرانسان در حیات انسانی نباشد در حیات نباتی در جا می‌زند و قیمت او از حیوان نیز پست‌تر می‌شود.


ارتقای تربیت در نیروهای مسلح نیازمند بازشناسی نظام‌هاست
بیشتر بخوانید :


نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه رفع موانع تربیت باید در نیروهای مسلح بیشتر مورد توجه قرار گیرد، مطرح کرد: بازخوانی نظام‌های نیروهای مسلح و جاری شدن تربیت در سازمان راهکاری مؤثر است که باید در اولویت قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: برخی از نظام‌ها حرکت تربیتی را کُند می‌کند و ما برای اینکه بتوانیم نظام‌های تربیتی را نهادینه کنیم باید نسبت به سه گروه روحانیون، فرماندهان و اساتید به‌عنوان عناصر اصلی متمرکز شویم.

حاجی صادقی در پایان گفت: امیدواریم این نشست‌ها مقدمه حرکت جهادی در سطح نیروهای مسلح باشد و بتوانیم مطالبه اصلی رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه نیروهای مسلح سرشار و سرریز کننده تربیت به بدنه جامعه باشند را محقق کنیم.

220

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1645259

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =