گفت و گوی رئیس جمهور زنده نبود؟  / واکنش به شائبه ها درباره روشنی پنجره پشت سر رئیسی

برنا نوشت:پس از گفت و گوی زنده تلویزیونی رئیس جمهور با مردم، برخی رسانه ها نوشتند که این گفت و گو یک مصاحبه تلویزیونی تولیدی که در روز ضبط شده و پخش زنده نبوده است اما کارشناسان در این‌باره چیز دیگری می‌گویند.

سیدابراهیم رئیسی در روز شنبه چهارم تیرماه برای ششمین بار به صورت زنده با مردم گفت وگو کرد. رئیسی در این گفت وگو به نکات مهمی اشاره داشت، نکاتی که ریشه بسیاری از مشکلاتی که امروز مردم با آن دست و پنجه نرم کنند را نمایان می‌کند.

ساعاتی بعد از گفت وگوی رئیس جمهور کانال های خبری با انتشار عکس زیر نوشتند که گفت وگو رئیسی با مردم زنده نبوده و این یک برنامه تولیدی است و به قاب پشت سر رئیس جمهور که هوای روشنی را نشان می‌دهد، اشاره داشتند.

رییسی 2

ششمین گفت وگو

این رسانه ها با انتشار صحنه هایی از گفتگوی رئیسی نوشتند که این گفت وگو یک مصاحبه تلویزیونی تولیدی که در روز ضبط شده و پخش زنده نبوده است آنها با اشاره به پنجره های پشت سر رئیسی ادعا کردند که روشن بودن پنجره ها به معنی ضبط این گفتگو در روز است. این در حالی است که کارشناسان فنی می گویند روشن بودن پنجره ها ناشی از انعکاس نور پرژکتورهای صحنه فیلمبرداری است.

رییسی4

رییسی 3

بیشتر بخوانید :


رئیسی1

این مسئله در گفت و گوی چند شب قبل رئیس قوه قضاییه نیز رخ داده بود و تصاویر منتشر شده از حاشیه گفتگوی اژه‌ای، از فضای پشت درب ورودی نشان می‌دهد که این گفت و گو در شب صورت گرفته در حالیکه پنجره کناری در تصویر کاملاً روشن است.

همچنین در تصاویر مربوط به گفتگوی زنده حسن روحانی رئیس‌جمهور سابق نیز روشن بودن پنجره ها بر اثر انعکاس نور نور پروژکتور ها به وضوح دیده می شود.

سید ابراهیم رئیس جمهور بارها تاکید کرده‌است که دولت از انتقادهای سازنده استقبال می‌کند اما منتقدین دولت ترجیح می دهند بیشتر به ادعاهایی روی بیاورند که بدون توجه به واقعیت‌ها و صرفا با اهداف جناحی و بعضا مغرضانه است.

روحانی

۲۱۲۲۰

کد خبر 1645677

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =