مانع کرونا رفع شده یا پای دلجویی در میان است ؟ /  برخورد گرم و روبوسی پوتین با رئیسی + عکس

اکنون و پس از گذشت پنج ماه از آن سفر جنجال برانگیز ، رئیسی و پوتین که هر دو از حاضران  اجلاس کشورهای ساحلی خزر به میزبانی ترکمنستان هستند ، در حاشیه این اجلاس ، برحورد یسیار گرمی با یکدیگر داشتند و یکدیگر را در آغوش کشیده و روبوسی کردند تا پاسخی عملی به منتقدان حاشیه های سفر بهمن ماه داده باشند .

به گزارش خبرآنلاین ، سفر اواخر دی ماه سال گذشته رئیسی به روسیه و برای دیدار و مذاکره با پوتین ، حاشیه های زیادی درپی داشت که از جمله آنها ، می توان به انتقاد از نرفتن رئیس جمهور روسیه به فرودگاه برای استقبال از همتای ایرانی خود ، ورود رئیسی به کاخ کرملین بدون پیشواز پوتین ، دست ندادن طرفین ، جانمایی فاصله دار دو رئیس جمهور در دو سر یک میز مذاکره بزرگ و نحوه نشستن پوتین مقابل رئیسی ، اشاره کرد.

مقامات روسی و ایرانی در واکنش های خود ، علت اغلب این رخدادهای خلاف عرف دیپلماتیک و انجام ندادن کامل تشریفات رسمی درقبال رئیس جمهور کشورمان را «الزمات رعایت پروتکل های ضدکرونایی» اعلام کردند که البته از سوی اغلب منتقدان ، مورد پذیرش قرار نگرفت و آنان ، روسیه را به کم احترامی هذفمند ، دیپلماتیک به رئیس جمهور ایزان متهم کردند.

اکنون و پس از گذشت پنج ماه از آن سفر جنجال برانگیز ، رئیسی و پوتین که هر دو از حاضران اجلاس کشورهای ساحلی خزر به میزبانی ترکمنستان هستند ، در حاشیه این اجلاس ، برحورد بسیار گرمی با یکدیگر داشتند و یکدیگر را در آغوش کشیده و روبوسی کردند تا پاسخی عملی به منتقدان حاشیه های سفر بهمن ماه داده باشند .

حال این سوال شکل گرفته که آیا فقط بود و نبود کرونا باعث شکل گیری دو برخورد متفاوت پوتین با رئیسی بوده یا رئیس جمهور روسیه درپی تغییر نگاه خود به ایران در روزگار تحریم جهانی و انزوای دیپلماتیک به علت جنگ اوکراین ، درصدد دلجویی از رئیس جمهور کشورمان است ؟

مانع کرونا رفع شده یا پای دلجویی در میان است ؟ /  برخورد گرو و روبوسی پوتین با رئیسی + عکس


مانع کرونا رفع شده یا پای دلجویی در میان است ؟ /  برخورد گرو و روبوسی پوتین با رئیسی + عکس

بیشتر بخوانید :
۲۱۲۲۰

کد خبر 1646349

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =