ششمین دوره بازی های جدی و امتیاز نخبگی

ششمین رویداد جامع جایزه بازی های جدی ۱۴۰۱(segap۲۰۲۲) پائیز امسال به میزبانی دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. به برندگان این مسابقات امتیاز نخبگی تعلق می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رویداد هکاتون ۱۴۰۱ با موضوع «مراجعه به کتابخانه‌ها» به عنوان یک رویداد رقابتی مساله‌محور در قالب طرح شهید بابایی بنیاد ملی نخبگان به رسمیت شناخته شد.
هکاتون بازی‌های جدی، یک رویداد بازی‌سازی سه‌روزه است که با هدف ایده‌پردازی و تجربه ساخت بازی جدی برگزار می‌شود.

این بازی ها که به طور همزمان در شهرهای تهران، تبریز و اصفهان برگزار می‌شود، سال گذشته نیز به‌عنوان یک رویداد رقابتی مساله‌محور، تبدیل به بخشی از طرح شهید بابایی بنیاد ملی نخبگان شد و با حمایت مادی این بنیاد و اعطای امتیاز فعالیت نخبگی به برگزیدگان، فرصتی ویژه برای شرکت‌کنندگان فراهم آورد.

این رویداد همچون سال گذشته پس از تایید شورای راهبری بنیاد ملی نخبگان در طرح شهید بابایی مصوب شده است و بنیاد ملی نخبگان در سال ۱۴۰۱ نیز امتیاز فعالیت نخبگی را به منتخبان این رویداد تخصیص می‌دهد.
بر این اساس به اعضای تیم‌های برنده عنوان، رتبه اول ۳۰ امتیاز، برنده عنوان، رتبه دوم ۲۵ امتیاز و برنده عنوان، رتبه سوم ۲۰ امتیاز فعالیت نخبگی اعطا می‌شود.
همچنین بر اساس اعلام بنیاد ملی نخبگان، به شرط تلاش تیم‌های منتخب برای تولید و تجاری‌سازی محصولِ هکاتون، امکان افزایش امتیاز فعالیت نخبگی تا سقف ۲ برابر
وجود دارد.

رویداد هکاتون بازی‌های جدی در ششمین دوره جایزه بازی‌های جدی با هدف افزایش مراجعه به کتابخانه‌ها و با حمایت کتابخانه‌های عمومی کشور به‌عنوان طراح مساله این رویداد، هفته آخر شهریور ۱۴۰۱برگزار می‌شود. همچنین یک دوره آموزشی توان‌مندسازی با موضوع بازی‌وارسازی (گیمیفیکیشن) برگزار خواهد شد که پیش شرط حضور در بخش هکاتون و دریافت امتیاز نخبگی است.

ششمین رویداد جامع جایزه بازی های جدی ۱۴۰۱(segap۲۰۲۲) پائیز امسال به میزبانی دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

زمان دقیق ارسال آثار، ثبت‌نام، برگزاری و لینک های ثبت‌نام در هر سه بخش رویداد در روز های آینده اعلام خواهد شد.

۵۷۲۴۴

کد خبر 1647431

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =