یک ایرانی عضو هیات اجرایی فدراسیون آسیایی بیس‌بال شد

رییس انجمن بیس بال و سافت بال ایران عضو هیات اجرایی فدراسیون آسیایی بیس بال شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ "هومن منصوریان" رییس انجمن بیس بال و سافت بال ایران با اخذ آرای لازم در مجمع انتخاباتی فدراسیون آسیایی بیس بال به عنوان عضو هیات اجرایی این نهاد بین المللی انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، مجمع انتخاباتی فدراسیون آسیایی بیس بال با حضور نمایندگان کلیه کشورهای آسیایی به میزبانی تایوان و در شهر تایپه سیتی برگزار شد و "هومن منصوریان" رییس انجمن بیس بال و سافت بال ایران که برای کرسی هیات اجرایی کاندیدا شده بود، به همراه نمایندگان هنگ کنگ و فیلی پین برای اولین بار در تاریخ این ورزش در ایران صاحب این کرسی بین المللی شد.
در این مجمع "جفری کو جر" از تایوان به عنوان رییس فدراسیون آسیایی بیس بال انتخاب شد و نمایندگان کشورهای ژاپن،چین و پاکستان به عنوان نواب رییس برگزیده شدند.
فدراسیون انجمن های ورزشی و انجمن بیس بال و سافت بال ایران در ماه‌های گذشته رایزنی های مختلفی را با اعضای کنفدراسیون جهانی و فدراسیون های ملی و آسیایی بیس بال انجام داده بود و توانست صاحب این کرسی مهم و تاریخی شود که می تواند گامی بلند برای پیشرفت این رشته المپیکی در ایران باشد.
گفتنی است منصوریان همچنین فردا (دوشنبه) در نشست کنفدراسیون جهانی بیس بال و سافت بال که به ریاست "ریکاردو فراکری" ایتالیایی در تایوان برگزار می شود شرکت خواهد کرد.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1647432

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =