تارون اجرتون، جایگزین هیوجکمن در نقش ولورین

تارون اجرتون، بازیگر فیلم های، عقاب ها، رابین هود و کینگزمن، برای بازی در نقش ولورین با مدیران مارول مذاکره کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تارون اجرتون بعد از بازی در نقش سر التون جان، تمایل دارد در نقشی نمادین، به نام ولورین حاضر شود.

اجرتون که با بازی در آثاری چون، کینگزمن، رابین هود، سرویس مخفی و ... شناخته شده است، اعلام کرده با مدیران استودیو مارول مذاکراتی داشته است و برای ادامه دادن راه هیوجکمن، که پیش از این برای نقش لوگان در فیلم‌های مارول ظاهر شده هیجان زده است.

تارون اجرتون ۳۲ ساله در این باره می‌گوید: «فکر نمی‌کنم گفتن این حرف اشتباه باشد، من هیجان زده هستم اما از طرفی می‌ترسم، زیرا هیوجکمن به قدری با این نقش مرتبط است که بازی کردن‌اش را برای هر بازیگر دیگری سخت می‌کند.

این اولین باری نیست که اجرتون برای بازی در این نقش ابراز علاقه می‌کند. او در سال ۲۰۱۹ در مصاحبه با british GQ گفته بود که از علاقه طرفداران مارول برای بازی او در نقش ولورین خبر دارد.

او در آن مصاحبه در مورد بازی کردن نقش ولورین گفته بود: «من عاشق مارول هستم، اما این چیز هایی است که طرفداران می‌گویند و فقط در حد شایعه است.»

همچنین در مصاحبه اخیرش بازی در فیلم‌های «رابین‌هود» و «باشگاه پسران میلیاردر» در سال ۲۰۱۸ را زیر سوال برد و گفت انگیزه درستی برای این فیلم‌ها نداشته و به دلیل این که پول زیادی به وی پیشنهاد شده بود در این ۲ فیلم بازی کرده است.

این بازیگر انگلیسی در کارنامه خود یگ جایزه گلدن کلوب و نامزدی در جوایز بفتا و گرمی را دارد.

منبع: هالییود ریپورتر

۵۷۲۴۴

کد خبر 1647450

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =