دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با طنزپردازان استان

 نشست صمیمانه طنز پردازان رسانه های تصویری استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستاندر این جلسه در سخنانی گفت : بسیاری از آسیب های اجتماعی از جمله طلاق، اعتیاد و ... را می توان با استفاده از زبان طنز مرتفع ساخت.

منصور احمدی با اشاره به میزان بالای تأثیرگذاری طنز در رفع آسیب‌ها و ناهنجاری های جامعه گفت: با توجه به گسترش روز افزون شبکه ها و بستر های مجازی در زندگی افراد، میزان تأثیرگذاری هنرمندان طنزپرداز در بیان و ارائه راهکار برای رفع بسیاری از مشکلات و آسیب های اجتماعی بسیار پررنگ تر شده و نادیده گرفتن نقش ویژه شما در این خصوص، اشتباه است.

وی افزود: زوایای پنهان بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی از جمله طلاق، اعتیاد، قانون گریزی و ... را می توان به خوبی و با استفاده از زبان طنز به جامعه نمایان ساخت و این وظیفه شما به عنوان هنرمندان جریان ساز را بسیار سنگین تر می کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان سپس ضمن تاکید بر حمایت های همه جانبه اداره کل از تمامی هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه، تصریح کرد: پیش نیاز حمایت ما از فعالیت های شما، تشکیل یک انجمن یا صنف تخصصی از سوی شماست و ما این آمادگی را داریم که درخواست شما در این زمینه را به جِد پیگیری کنیم.

احمدی در پایان با تاکید بر لزوم رعایت چارچوب های قانونی، ارزش های دینی و عرف جامعه در اجراهای طنز، ابراز داشت: بخشی از حمایت های ما، در قالب اعطای مجوز های قانونی، امکان بهره مندی از ظرفیت های صندوق اعتباری هنر و در اختیار گذاشتن سالن مجتمع های فرهنگی و هنری استان برای اجرای برنامه، محقق خواهد شد.

48

کد خبر 1647545

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =