۵ نفر
۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸
اهدایی خیریه، حاج سید محمد گرامی

بیمارستان فوق تخصصی هزار تختخوابی مهدی کلینیک آماده بهره برداری است.

بهره برداری از بیمارستان فوق تخصصی هزار تختخوابی مهدی کلینیک

بیمارستان مهدی کلینیک، یکی از بزرگترین و مجهزترین بیمارستان های کشور است که ساخت آن با سرمایه گذاری گروه اقتصادی گلستان و همت حاج سید محمد گرامی در سال 1391 آغاز شد و در حال حاضر با تلاش دانشگاه علوم پزشکی تهران آماده بهره برداری است.

به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، این بیمارستان یکی از مجهزترین بیمارستان های کشور و بزرگترین پروژه ملی سلامت در تاریخ ایران است. در این بیمارستان تمامی استانداردهای مدرن و تجهیزات پیشرفته پزشکی برای خدمت رسانی به مردم عزیز ایران در نظر گرفته شده است. پیش بینی می شود با راه اندازی این بیمارستان بیش از هزار نفر به صورت مستقیم مشغول به کار شوند.

پروژه منحصر به فرد بیمارستان مهدی کلینیک با هدف ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی به همه ایرانیان در تهران ساخته شده است. این پروژه عظیم گامی تأثیرگذار در حوزه بهداشت و سلامت کشور خواهد بود و به دلیل واگذاری آن به دانشگاه علوم پزشکی تهران از پتانسیل های علمی پژوهشی وسیعی در حوزه پزشکی کشور برخوردار خواهد شد.

گلستان

بیمارستان مهدی کلینیک تهران، در ضلع غربی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، ضلع شرقی اتوبان چمران واقع شده است. مساحت زیربنای ساختمان اصلی این بیمارستان بیش از 100 هزار متربع است که در 18 طبقه ساخته شده است.

کد خبر 1648195

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =