۱۰۸ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی اصفهان بستری هستند/فوت ۲ نفر

۱۰۸ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۱۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز ۱۳ تیر ماه تا امروز ۱۴ تیرماه تعداد ۱۵۷ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۲۱ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۳۷ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در حال حاضر نیز ۱۰۸ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۱۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

ترخیض ۲۵ بیمار از مراکز درمانی اصفهان

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۲۵ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته دو فوتی کرونا ثبت شده که مبتلای مشکوک به کرونا بوده است.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۴۸۵ هزار و ۳۷۵ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۹۰ هزار و ۵۸۵ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۴۶۰ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۶۹۹ فوتی قطعی و ۶ هزار و ۷۶۱ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

۱۴۰ هزار و ۳۹۷ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

48

کد خبر 1648290

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =