عبادی‌پور: قرار نیست در همه دیدارها برنده شویم

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: درست است که عملکرد بهتری نسبت به مسابقه با لهستان داشتیم و صد درصد برای برد ایتالیا به زمین رفته بودیم اما قرار نیست در همه دیدارها برنده شویم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، میلاد عبادی‌پور بعد از شکست 3 بر یک ایران مقابل ایتالیا در لیگ ملت‌های 2022 اظهار داشت: ایتالیایی‌ها با توجه به اینکه از شرایط تیم ایران خبر داشتند و بازی با لهستان را دیده بودند، با همه توان بازی کردند. البته ما هم خوب بازی کردیم، حتی بهتر از بازی با لهستان، اما با بهترین تیم دنیا بازی کردیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: بازیکنان ایرانی همه توان خود را در مسابقات می‌گذارند اما روش بازی گاهی به سیستم تیم حریف می‌خورد، همانند مسابقه با لهستان، بنابراین یا برنده می‌شویم یا با نتیجه خیلی نزدیک، مسابقه را واگذار می‌کنیم. ایتالیا در دریافت و توپ‌های برگشتی خیلی عالی کار کرد و سیستمی متفاوت از تیم ایران داشت. من این برد را به این تیم تبریک می‌گویم.

عبادی‌پور افزود: تیم ایتالیا از اول تورنمنت آمادگی‌اش را حفظ کرد و بازی‌های عالی انجام داد به همین دلیل تیم اول یا دوم جدول است، اگر شرایط خوبی نداشت قطعا پایین‌تر از همه تیم‌ها بود. درست است که عملکرد بهتری نسبت به مسابقه با لهستان داشتیم و صد درصد برای برد به زمین رفته بودیم، اما قرار نیست در همه دیدارها برنده شویم.

عبادی‌پور اضافه کرد: من بعد از بازی با چین این حرف را زدم و حالا هم پای حرفم می‌ایستم که تیم ایران برای تجربه اندوزی به لیگ ملت‌ها آمده است.

کاپیتان تیم ملی والیبال باخت مقابل ایتالیا را دلیل ضعف ملی‌پوشان ندانست و افزود: واگذاری نتیجه یک مسابقه دلیل بر ضعف فنی تیم نیست. امروز عملکرد بهتری از دیدار با لهستان داشتیم، اما شرایط تیم‌ها یکسان نیست.

وی بازی فردا مقابل اسلوونی را سخت‌تر از دیدار با ایتالیا دانست و گفت: مسابقه با اسلوونی هم یکی از سخت‌ترین بازی‌های تیم ایران است، چرا که چند بازیکن اسلوونی در هفته‌های اول و دوم لیگ ملت‌ها استراحت داشتند و مربی اسلوونی با نزدیکی به مرحله نهایی و قهرمانی جهان تصمیم به استفاده از این بازیکنان گرفت، این موضوع کار تیم ایران را سخت‌تر می‌کند، ولی در همه بازی‌ها تلاش کردیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

256 251

کد خبر 1648927

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =