عضو کمیسیون فرهنگی مجلس : دروغ است ، سخت‌گیری درمورد حجاب  وجود ندارد /  ولنگارتر از ایران کجا وجود دارد؟

منیبان نوشت:جلالی می‌گوید: گشت ارشاد کجاست؟ اگر خبرنگاران می‌گذاشتند، کشور آرام بود اما نمی‌گذارند

حسین جلالی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، درباره برخی اظهارات مبنی بر برخوردهای سخت‌گیرانه در حوزه حجاب گفت: برخوردهای سخت‌گیرانه دروغ است و صحت ندارد، سختگیری وجود ندارد، دروغ است.

وی افزود: از ۱۰ سال پیش تاکنون یک مورد گشت ارشاد به بنده نشان بدهید این موارد در خصوص گشت ارشاد، توهمات خبرنگاران است. ۱۰ سال است که یک مورد گشت ارشاد نبوده اما هر روز می‌گویند گشت ارشاد، یک مورد گشت ارشاد به من نشان بدهید و بگویید این برخورد را کرده باشد.

در مورد حجاب سخت‌گیری وجود ندارد، دروغ است/ اگر خبرنگاران می‌گذاشتند کشور آرام بود/ در کشور ۸۰ میلیونی، دیگر چیزی از باورها باقی مانده است

بیشتر بخوانید:

جلالی با اشاره به آزادی‌های اجتماعی که در حال حاضر در ایران وجود دارد، خاطرنشان کرد: ولنگارتر از جامعه فعلی در کجا وجود دارد که خبرنگاران مرتب زمینه‌سازی می‌کنند؟ به محض اینکه فردی می‌خواهد یک قدم بردارد، از اسلام و قرآن می‌گویند. در کشور ۸۰ میلیونی، دیگر چیزی از باورها و ارزش‌ها باقی مانده است؟

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان یادآور شد: گشت ارشاد کجاست؟ اگر خبرنگاران می‌گذاشتند، کشور آرام بود اما نمی‌گذارند.

217

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1651621

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =