فارس خبر داد:

یک شبکه فساد بین المللی که به صورت کاملاً سازمان یافته در داخل کشور فعالیت می کرد، توسط دستگاه‌های اطلاعاتی - امنیتی کشور شناسایی و منهدم شد.

سران اصلی شبکه مذکور و تعداد قابل توجه ای از عناصر فعال آن همگی عضو تشکیلات بهائیت می باشند که ضمن حضور در ضیافات و جلسات متعدد فرقه ضاله بهائیت، نظم نشست ها را بر عهده داشته و دوره های ویژه تبلیغ فرقه را نیز گذرانده بودند.

این شبکه از طریق شبکه های ماهواره ای ضد اخلاقی مبادرت به عضو گیری و اشاعه فساد و فحشاء در ایران می کرد. سران شبکه به منظور انجام این کار، تا مبلغ ماهانه 400 دلار آمریکایی از بیگانگان دریافت می کردند.

اعضای اصلی شبکه در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، یاسوج و عوض لارستان بازداشت شده اند. سرکرده این گروه خانم "ملیحه.ر " ناظم ضیافت و از عناصر اصلی طرح روحی (طرح تبلیغات سیستماتیک فرقه بهائیت) در استان فارس بوده است که ضمن ارتباط گیری با بیگانگان و شبکه ماهواره ای ضد اخلاقی، اهداف ضد انسانی فرقه را دنبال می کرده است.

اشاعه فساد و فحشاء، ترویج و تبلیغ فرقه بهائیت از طریق جاذبه های جنسی تأثیر همجنس گرایی از جمله شیوه ها و اهداف بیت العدل و سایر سران این فرقه صهیونیستی و ضاله می باشد.

مستندات تاریخی مورد تأیید فرقه بهائیت نیز مؤید این موضوع است که فساد و فحشاء در بین سرکردگان فرقه وجود دارد و کشف حجاب، بی بند و باری و اباحه گری از آموزه های فرقه ضاله بهائیت می باشد.

/29212

کد خبر 165334

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =