انفجار قیمتی خودروهای وارداتی/ آخرین قیمت تویوتا، میتسوبیشی و هیوندای

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودروهای وارداتی حاکی از جهش قیمت خودروهای هیوندای، کیا، رنو، تویوتا و میتسوبیشی در بازار است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از جهش قیمت‌ خودروهای وارداتی از چهارشنبه گذشته تا امروز است به طوری که در بین خودروهای هیوندای قیمت هیوندای توسان (ix۳۵) ۲.۰ لیتر دو دیفرانسیل مدل ۲۰۱۸ از ۲ میلیارد و ۷۱۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان رسیده است و قیمت هیوندای سانتافه (ix۴۵) ۴ سیلندر دو دیفرانسیل مدل ۲۰۱۸ نیز از ۳ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان رسیده است و قیمت هیوندای آزرا (گرنجور) ۴ سیلندر مدل ۲۰۱۸ نیز از ۳ میلیارد تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۳ میلیارد و ۶۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۲۰۱۹ این خودرو نیز در این مدت ۷۰ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۳ میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

در بین خودروهای تویوتا نیز این جهش قیمتی رخ داده است به طوری که قیمت تویوتا C-HR تمام چرخ محرک مدل ۲۰۱۸ از ۲ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان رسیده است و قیمت تویوتا C-HR هیبرید مدل ۲۰۱۸ نیز از ۲ میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان رسیده است.

در بین خودروهای رنو نیز این جهش قیمتی مشهود است به طوری که رنو کپچر مدل ۲۰۱۷ از یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به یک میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان رسیده است.

این افزایش قیمت‌ها در بین خودروهای میتسوبیشی نیز مشهود است به طوری که قیمت میتسوبیشی لنسر ۱.۸ لیتر اتوماتیک از یک میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به یک میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودروهای وارداتی در جدول زیر آمده است:

انفجار قیمتی خودروهای وارداتی/ آخرین قیمت تویوتا، میتسوبیشی و هیوندای

۲۲۳۲۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1654126

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =