خبر مهم وزیر اقتصاد درباره کوپن الکترونیکی/ زمان توزیع کالابرگ مشخص شد؟

وزیر اقتصاد اعلام کرد: نتیجه بررسی‌های آزمایشی کالابرگ الکترونیک باید به ستاد اقتصادی دولت ارسال شود که تاکنون به این مرحله نرسیده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در حالی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس هفته گذشته از آماده شدن زیرساخت کالابرگ الکترونیک از شهریورماه خبر داده بود که وزیر اقتصاد در حاشیه نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی، خبری متفاوت درباره کوپن الکترونیکی اعلام کرد.

سید احسان خاندوزی اعلام کرد: نتیجه بررسی‌های آزمایشی کالابرگ الکترونیک باید به ستاد اقتصادی دولت ارسال شود که تاکنون به این مرحله نرسیده است.

به گفته او، از ابتدا مقرر شده بود بعد از اتمام دوره آزمایشی طرح کالابرگ، نتیجه به ستاد اقتصادی دولت اعلام شود و سپس اجرایی و توسعه پیدا کند.

وزیر اقتصاد متذکر شد: این طرح در حال طی‌ روند اعلام شده است، اما هنوز به ستاد اقتصادی دولت نرسیده است و اگر از سوی دولت تصمیم دیگری گرفته شود، اعلام خواهیم کرد.

بنا به این گزارش، این سخنان وزیر اقتصاد در حالی است که هفته گذشته مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد: زیرساخت کالابرگ الکترونیک در حال آماده‌سازی است و براساس وعده داده شده، در شهریور ۱۴۰۱ آماده می‌شود.

طغیانی در مصاحبه با یک برنامه رادیویی با ذکر این نکته که کالابرگ الکترونیک، مصوب بودجه سالانه مجلس است، گفت: دولت در اجرا، به دلیلِ اتفاقات اردیبهشت ماه و نیز اجرای حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی، تفاوت‌هایی صورت داد، چون اوضاع آن گونه که تصور می شد، پیش نرفت.

وی عنوان کرد: براساس وعده داده شده، زیرساخت کالابرگ الکترونیک در شهریور ۱۴۰۱ آماده می‌شود و کالای اساسی و ضروری با توجه به قول دولت، به صورت کالابرگ ارائه می شود.

طغیانی متذکر شد: مشمولان یارانه در قانون مشخص شده است و همین دامنه‌ای که مشمول یارانه هدفمندی شدند، کالا برگ نیز دریافت می‌کنند.

۲۲۳۲۲۵

کد خبر 1657646

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مسلمان IR ۰۷:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۱
  7 0
  حالا برگشتیم به سال 1360
 • کی به کیه IR ۱۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۱
  4 0
  طغیانی در مصاحبه با یک برنامه رادیویی در رابطه با حذف ارز 4200 گفت : چون اوضاع آن گونه که تصور می شد، پیش نرفت. خوب معلومه پیش نمیره چون کار کارشناسی نشده و آقایان همینجوری روی هوا یک طرحی را مانند مابقی طرحهایشان ارائه و زندگی و معیشت مردم را با نابودی مواجه ساختند ، به همین راحتی ، عقب گرد میکنیم به دروان دهه 60 کی به کیه ؟؟؟
 • IR ۱۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۱
  7 0
  آقای رئیسی، چه شد وقتی از کوره در رفتی و داد میزدی الان وعدهایت و قول و قرارها چه شد
 • IR ۱۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۱
  2 1
  آقای رئیسی...
 • IR ۱۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۱
  0 1
  پس فعلا تعطیل
 • IR ۱۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۱
  1 1
  این دولت کلا فکر زیاد می‌کنه