تقویت فناوری دانش بنیان در صنعت سبب ارتقا تولید می شود

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: بخش صنعت با دستیابی به فناوری دانش بنیان می‌تواند کیفیت تولید را ارتقاء بخشیده و بازار داخلی و خارجی را تحت تأثیر قرار دهد.

به گزارش خبرآنلاین از مازندران، یاسر امینی در سومین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان اظهار داشت: کمک به تولیدکنندگان در جهت رفع مشکلات حقوقی و قضایی، از ضروریات جلسات اقتصاد مقاومتی استان بوده که به ایجاد دلگرمی و تقویت کارآیی بخش صنعت خواهد انجامید.

وی با بیان اینکه فضای امن در روند تولید بسیار تأثیرگذار است تصریح کرد: بخش صنعت با دستیابی به فناوری دانش بنیان می تواند کیفیت تولید را ارتقا بخشیده و بازار داخلی و خارجی را تحت تأثیر قرار دهد و حمایت قضایی، به ایجاد امنیت و آرامش روند تولید کمک شایانی خواهد کرد.

حجت الاسلام اکبری، رئیس کل دادگستری مازندران نیز در این جلسه با بیان اینکه نگاه به تولید باید حمایتی باشد گفت: سیاست دستگاه قضایی استان، حمایت حقوقی، قضایی و قانونی از تولیدکنندگانی است که همه همت خود را در مسیر گردش چرخ اقتصاد کشور معطوف کرده اند.

وی بیان کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری و رئیس قوه قضائیه مبنی بر حمایت از تولید و دانش بنیانها، دادگستری استان با همه توان خود در رفع مشکلات تولیدکنندگان اقدامات و همآهنگیهای لازم را صورت می دهد.

جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با حضور رئیس کل دادگستری استان و اعضا ستاد برگزار و چهار واحد تولیدی در این جلسه به بیان اختلافات و مشکلات حقوقی خود پرداختند و درخصوص چگونگی رفع مشکلات آنان بحث و تبادل نظر صورت گرفت و جهت رفع موانع و سهولت در کار این واحدها، دستورات لازم از سوی رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی استان صادر شد.

46

کد خبر 1658877

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =