ماجرای فیلم مدرسه پری دریایی چه بود؟« فیلم قدیمی است، اما مدیر آن را شناسایی کردیم»

مدیر کل ورزش و جوانان البرز از قدیمی بودن فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر راه اندازی مدرسه شنایی تحت عنوان " پری دریایی " در این استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ مجتبی جانعلی روز یکشنبه افزود: پس از بیانیه اداره کل در قالب مصاحبه با بنده و انتشار آن، مسوول این اتفاق که به عنوان ناجی در یکی از استخرهای استان مشغول به کار می‌باشد، شناسایی شد.

وی اضافه کرد: با بررسی‌های صورت گرفته و طبق مستندات موجود، فیلم منتشر شده در فضای مجازی متعلق به حدود ۲ سال قبل بوده و در همان زمان از فعالیت آن جلوگیری به عمل آمده و هیچ ربطی به زمان کنونی ندارد.

وی عنوان کرد: متاسفانه این ناجی متخلف به صورت خودسرانه و بدون مجوز اقدام به فعالیت در این زمینه کرده بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تاکید کرد: علیرغم این که فیلم منتشر شده برای ۲سال قبل می‌باشد، با توجه به حساسیت موضوع و در جهت تنویر افکار عمومی، روز سه شنبه نشستی با حضور فرد خاطی در اداره کل برگزار خواهد شد تا با بررسی‌های بیشتر، اقدامات قانونی لازم برای برخورد و ابطال مجوز فعالیت این ناجی و جلوگیری از تکرار چنین مسائلی، صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: همانگونه که قبلا اعلام کردیم، اداره کل ورزش و جوانان استان البرز هیچ گونه مجوزی برای چنین فعالیتی صادر نکرده و نخواهد کرد.

جانعلی تصریح کرد: بدون تردید رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی یک اصل برای ما است و در صورت لزوم، نسبت به برخورد و پلمب مجموعه‌های متخلف و ابطال مجوز فعالیت افراد خاطی، اقدام قانونی صورت خواهد گرفت.

4747

کد خبر 1659649

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =