۱۱۷ میلیارد جریمه خشکاندن درختان ولیعصر کجا هزینه می‌شود؟

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد کرد که ۱۱۷ میلیارد تومان جریمه خشکاندن درختان خیابان ولیعصر به خرید بوستان اختصاص یابد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از شورای شهر تهران، مهدی پیرهادی با اشاره به مبلغ جریمه ۱۱۷ میلیارد تومانی خشکاندن درختان ولیعصر، اظهار داشت: مبلغ اخذ شده برای خرید یک باغ به منظور ایجاد بوستان برای توسعه فضای سبز شهر تهران به منظور رفاه شهروندان اقدام شود.

وی با بیان اینکه گزارش خرید بوستان نیز به سمع و نظر شهروندان می رسد، عنوان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر تهران تا حصول نتیجه این موضوع را پیگیری خواهند کرد.

به گفته پیرهادی حدود ۲۰ نقطه در شهر تهران به این منظور در دست بررسی است که پس از به نتیجه رسیدن آن، سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران برای خرید اقدام لازم را انجام خواهد داد.

چندی پیش اخباری مبنی بر خشکاندن ۱۲ اصله درخت در خیابان ولیعصر نبش محمودی منتشر شد و در پی آن دادستانی تهران نیز به موضوع ورود کرد؛ مبلغ ۱۱۷ میلیارد تومان عدد جریمه ای بود که کمیسیون ماده ۷ برای خشکاندن این درختان در نظر گرفته بود؛ به گفته علی محمد مختاری رئیس سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران، اقدام به خشکاندن درختان عمدی بوده است.

بیشتر بخوانید:

مالک ساختمانی که درختان یکی از خیابان‌های نیاوران را خشکانده بود، چقدر جریمه شد؟

۴۷۴۷

کد خبر 1660584

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =