رئیس سازمان بازرسی کل کشور: کاغذبازی برخی ادارات مانع سرمایه‌گذاری است

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با انتقاد از کاغذبازی برخی دستگاه‌ها گفت: متاسفانه به دلیل همین کاغذبازی‌ها بسیاری از سرمایه گذاران تمایلی به سرمایه گذاری ندارند و باید مسئولان استانی به این موضوع توجه کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، ذبیح الله خدائیان در جریان سفر به استان کرمانشاه در دیدار با نماینده ولی فقیه در این استان با اشاره به اینکه رئیس قوه قضاییه روی مسائل اصلی جامعه و دغدغه‌های مردم دست می‌گذارد از اجرای مو به موی سند تحول قضایی خبر داد و بیان کرد: یکی از اقدامات خوب این دوره ارتباط با مردم و حضور در استانهاست که به جد در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه سازمان بازرسی بر اساس وظیفه ذاتی خود مبنی بر اجرای صحیح قوانین و نظارت بر حسن جریان امور مکلف شده مسایل و مشکلات استان‌ها را رصد و پیگیری کند؛ تاکید کرد: در این راستا قوانین اجرا نشده را احصاء و اقدامات قانونی لازم را انجام خواهد داد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه دستگاه قضایی و سازمان بازرسی کمک به تولید و اشتغال در جامعه است، از فعالیت ستاد اقتصاد مقاومتی در مجموعه‌های قضایی در سطح استان‌ها خبرداد و گفت: قوه قضاییه و سازمان بازرسی به دنبال این است که مسائل و مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی را شناسایی و نسبت به رفع آنها اقدام کند تا از تعطیلی واحدها جلوگیری شود.

وی با انتقاد از کاغذبازی برخی دستگاه‌ها تاکید کرد: متاسفانه به دلیل همین کاغذبازی‌ها بسیاری از سرمایه گذاران تمایلی به سرمایه گذاری ندارند و باید مسئولان استانی به این موضوع توجه کرده و از مانع تراشی و سنگ اندازی پیش پای سرمایه گذاران خودداری کنند.

خداییان از رصد پروژه‌های راکد خبر داد و اظهار کرد: سازمان بازرسی به دنبال این است که پروژه‌ها به موقع به نتیجه برسند.

بیشتر بخوانید:

اژه‌ای: ۱۳۶۰ پرونده‌ مطرح در دادگستری مربوط به زیرمجموعه‌های سازمان تامین اجتماعی است

دستور رئیس سازمان بازرسی برای بررسی ابعاد حادثه قطار مشهد-یزد

۲۳۳۲۳۱

کد خبر 1660811

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =