چمن مصنوعی با کیفیت و ارزان از کجا بخریم؟

چمن مصنوعی یکی از کالاهای لوکس و ارزشمندی است که می تواند فضای کار و یا خانه شما را متحول سازد.

امروزه، طراحان داخلی و کسانی که در زمینه دکورسیوان فعالیت دارند، تلاش می کنند تا با استفاده از چمن فضاهای خاصی را به وجود بیاورند و به افراد کمک کنند در آن فضاها حس خوبی داشته باشند. همچنین، از چمن می توان برای پوشش زمین های ورزشی مانند زمین فوتبال، زمین پدل، تنیس و گلف و یا زمین های بازی استفاده کرد. اما اکنون سوال این است چگونه چمن با کیفیت خریداری کنیم.

چمن مصنوعی خوب

اولین سوالی که در زمان خرید چمن پرسیده می شود در این مورد است که چگونه می توانیم بهترین چمن را انتخاب کنیم! بهتر است بدانید بهترین چمن با توجه به کاربری شما انتخاب می شود. شما در زمان خرید باید به این سوالات پاسخ دهید:

  • آیا فضا ورزشی است یا تزیینی؟

  • آیا تردد در آن فضا زیاد است یا کم؟

  • آیا چمن تراکم بالایی دارد؟

  • ارتفاع الیاف چمن چقدر است؟

پاسخ به این سوالات کمک می کند بهترین چمن را انتخاب کنید و از خرید خود رضایت کاملی داشته باشید.

انواع چمن مصنوعی

به طور کلی، چمن ها به دو دسته چمن مصنوعی ورزشی و تزیینی تقسیم بندی می شوند. چمن های تزیینی برای پوشش فضاهایی مورد استفاده قرار می گیرند که متراژ آنها پایین تر از 400 متر است. زمانی که متراژ زمین بیش از 400 متر باشد بهتر است از چمن های ورزشی استفاده شود. باید به این موضوع توجه داشته باشید اگر در زمان انتخاب چمن به ویژگی های محیط توجه نشود و چمن مناسب انتخاب نشود، ممکن است که خریدار در پایان از چمن خود ناراضی باشد و همین امر باعث بروز مشکلات زیادی می شود.

بهترین نوع چمن مصنوعی

یکی از مهمترین سوالاتی که در زمان خرید چمن پرسیده می شود در این باره است که بهترین نوع چمن مصنوعی چه چمنی است. باید بدانید بهترین نوع چمن با توجه به ویژگی های محیط انتخاب می شود. همچنین، بهتر است نگاه دیگری به چمن داشته باشیم. چمن های تزیینی به دو دسته چمن های بهاره و پاییزه تقسیم می شوند. چمن های بهاره ظاهر سبز و یکدستی دارند و حس چمن روییده شده در فصل بهار را تداعی می کنند. چمن های پاییزه در بین الیاف خود دارای الیاف زرد و نسکافه ای رنگ هستند و حس چمن طبیعی را به وجود می آورند. بهتر است در زمان خرید چمن به سلیقه و ترجیحات خود توجه داشته باشید.

چمن مصنوعی با کیفیت و ارزان از کجا بخریم؟

نصب انواع چمن مصنوعی

نصب چمن مصنوعی یکی از مواردی است که سوالات زیادی در مورد آن پرسیده می شود. در مورد فضاهای ورزشی باید بدانید نصب چمن باید توسط نصابان حرفه ای و آموزش دیده صورت گیرد. اما در مورد فضاهای تزیینی اگر متراژ محیط پایین باشد، افراد می توانند خودشان چمن را با استفاده از چسب به سطح نصب کنند. همچنین، باید بدانید آب بر روی چمن باقی نمی ماند و از طریق آبروهای موجود در محیط خارج می گردد. به همین دلیل، هرگز نباید نگران باقی ماندن آب بروی چمن باشید. همچنین، آب به درون الیاف چمن نفوذ نمی کند و این امر از شوره و کپک جلوگیری می کند.

مرکز فروش چمن مصنوعی

امروزه مراکز زیادی برای فروش چمن مصنوعی وجود دارد. قبل از اینکه برای خرید چمن اقدام کنید، بهتر است به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • چمن را از مراکز معتبر خریداری کنید.

  • مطمن شوید که چمن ضمانت نامه دارد و در برابر پوسیدگی و رنگ پریدگی مقاوم است.

توصیه می شود از خرید چمن مصنوعی ارزان و یا چمن هایی های که ضمانت نامه ندارند خودداری کنید. زیرا ممکن است محصولاتی را خریداری کنید که در ساخت آنها از متریال های ارزان قیمت استفاده شده است و چندین بار که مورد استفاده قرار گیرند به زودی خراب می شوند و از بین می روند.

چمن مصنوعی با کیفیت و ارزان از کجا بخریم؟

شستشو چمن مصنوعی

توصیه می شود حداقل ماهی یکبار چمن با استفاده از آب شسته شود تا گرمای باقی مانده در بین الیاف چمن مصنوعی خارج شود و طول عمر آن افزایش پیدا کند.

قیمت چمن مصنوعی

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد خرید چمن مصنوعی در اختیار شما قرار دهیم. چمن ها به دو دسته تزیینی و ورزشی تقسیم می شوند و افراد باید با توجه به نیازهای خود بهترین چمن را انتخاب کنند. توصیه می شود در زمان خرید به تردد فضا نیز توجه شود تا محصولی انتخاب شود که نیازهای کاربران را پوشش دهد.

اگر می خواهید برای خرید چمن مصنوعی اقدام کنید، می توانید به سایت چمنزار (https://chamanzar.com/) مراجعه کنید. کارشناسان این سایت به شما کمک می کنند بهترین محصول را انتخاب کنید و از خرید خود رضایت کاملی داشته باشید. همچنین، چمنزار در زمینه نصب و راه اندازی زمین های ورزشی تخصص دارد و زمین های ورزشی را با توجه به استانداردهای روز دنیا پیاده سازی می کند.

کد خبر 1662302

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =