رونق تولید در سمنان با پرداخت یازده هزار میلیارد ریال نقدینگی به واحدهای تولیدی

مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت بیش از یازده هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، علی تشنه دل در بیست و ششمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با اعلام این خبر گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۹۳ واحد تولیدی به ارزش بالغ بر یازده هزار میلیارد ریال تسهیلات از بانکهای عامل دریافت کرده اند.

وی افزود: از مجموع تسهیلات پرداختی به بنگاه های تولیدی استان ، سهم صنعت ۴۴ واحد به ارزش ده هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال و سهم کشاورزی ۴۹ واحد به ارزش ۳۸۲ میلیارد ریال می باشد.

دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان اظهار داشت: تا کنون ۱۹۷ واحد تولیدی متقاضی دریافت تسهیلات به ارزش بیش از ۱۷ هزار میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شدند و پرونده ۱۰۴ واحد تولیدی در دست بررسی می باشد.

علی تشنه دل اضافه کرد: با موافقت اعضای کارگروه در این نشست ، ۴۷ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی جهت دریافت تسهیلات رونق تولید به ارزش حدود ۲۲۰۰ میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شدند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به دیگر دستور کار این جلسه گفت: در این نشست مشکلات بانکی و زیربنایی ۵ واحد تولیدی صنعتی بررسی شد و گزارشی از پایش و عملکرد تسهیلات رونق تولید ارائه گردید.

48

کد خبر 1662429

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =