جابجایی مواد مخدر با کامیون حامل گندله آهن! /۵ سوداگر مرگ دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در ورودی شهرضا یک دستگاه خودروی کامیون حامل گندله آهن که از جنوب کشور به سمت اصفهان در حرکت بود را متوقف و یک تُن تریاک که به شکلی ماهرانه در زیر بار خودرو جاساز شده بود کشف کردند.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا میرحیدری اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اقدامات اطلاعاتی و هوشمندانه خود از انتقال دو محموله مواد مخدر از کشورهای شرقی به سمت مرکز کشور مطلع و در کمتر از ۲۴ ساعت طی دو عملیات ویژه یکی از آنها را در ورودی شهرستان شهرضا و دیگری را در ورودی شهرستان خورو بیابانک شناسایی و کشف کردند.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در ورودی شهرستان شهرضا یک دستگاه خودروی کامیون حامل گندله آهن که از جنوب کشور به سمت اصفهان در حرکت بود را متوقف و یک تُن تریاک که به شکلی ماهرانه در زیر بار خودرو جاساز شده بود کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان بیان داشت: در ادامه مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان حین کنترل خودروهای عبوری دو دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ حامل مواد مخدر که از مرزهای شرقی به سمت مرکز کشور در حرکت بودند را متوقف و در بازرسی از آنها ۴۰۰ کیلو تریاک را کشف کردند.

سردار میرحیدری با اشاره به دستگیری پنج سوداگر مرگ در اقدامات صورت گرفته، کشف این حجم از مواد مخدر را نشانگر دقت، مجاهدت و تلاش هوشمندانه مأموران پلیس استان عنوان کرد و اظهار داشت: از همین جا به افراد فریب خورده‌ای که با سوداگری مواد مخدر در راستای اجرای برنامه‌های دشمن قدم برمی دارند اعلام می‌کنم بدانند پلیس نظام جمهوری اسلامی ایران در مقابله با آنها به هیچ نحو کوتاه نخواهد آمد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: امیدوارم این افراد به فکر فرو رفته و از مسیر غلط خود که باعث تباهی جوانان ما که سرمایه‌های اصلی ملت محسوب می‌شوند دست برداشته و به ما در مقابله با دشمنان اصلی ملت و همان‌هایی که در تولید و قاچاق مواد مخدر مبادرت می‌کنند کمک کنند.

تمام مسیرها در اصفهان هوشمند شده است

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در استان اصفهان تمامی مسیرها را هوشمند کردیم و با اشرافیت بر ورودی‌های استان نسبت به شناسایی اعضای باندها و شبکه‌های قاچاق مواد افیونی اقدام می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم این افراد حتی موفق به ورود به استان شوند.

48

کد خبر 1662459

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =