کونته و توخل به کمیته انضباطی فراخوانده شدند/عکس

اتحادیه فوتبال انگلیس، توماس توخل و آنتونیو کونته را به دلیل اتفاقات دیدار چلسی و تاتنهام به کمیته انضباطی این اتحادیه فراخواند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جنجال‌های درگیری سرمربی‌های دو تیم چلسی و تاتنهام در جریان دیدار دیشب دو تیم در هفته دوم لیگ برتر ادامه دارد. توماس توخل و آنتونیو کونته یک‌بار در میانه مسابقه با هم درگیری لفظی داشتند و بعد از سوت پایان بازی هم درگیری فیزیکی پیدا کردند تا توسط داور با کارت قرمز مواجه شده و اخراج شوند.

 کونته و توخل به کمیته انضباطی فراخوانده شدند/عکس

اتحادیه فوتبال انگلیس دقایقی پیش با صدور بیانیه‌ای این دو مربی را به رفتار نامناسب متهم کرده و از آنها خواست برای ادای توضیح در کمیته انضباطی حاضر شوند. توخل و کونته تا روز پنج‌شنبه برای حضور در کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال فرصت دارند.

در بیانیه اتحادیه فوتبال انگلیس آمده:" توماس توخل و آنتونیو کونته به نقض بند ۳ از قانون اتحادیه متهم شده‌اند. رفتار آنها در جریان دیدار تیم‌های چلسی و تاتنهام در روز ۱۴ آگوست ۲۰۲۲ از نظر اتحادیه تخطی از این بند قانونی است. اقدامات دو مربی بعد از سوت پایان مسابقه رفتار نامناسبی بود. این دو تا روز پنج‌شنبه ۱۸ آگوست فرصت دارند تا در کمیته انضباطی حاضر شده و پاسخگو باشند".

 کونته و توخل به کمیته انضباطی فراخوانده شدند/عکس

توماس توخل بعد از پایان بازی از تصمیمات داور هم به‌شدت عصبانی بود و در کنفرانس مطبوعاتی انتقادهایی از داور کرد که عصبانیت اتحادیه را به دنبال داشت. امروز اعلام شد که سرمربی آلمانی چلسی به‌خاطر این انتقادها با جریمه مواجه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1662588

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =