سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت تیبا، دنا، رانا، پراید

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از کاهش قیمت گسترده خودروهای پراید، کوییک، تیبا و پژو در 24 ساعت گذشته در بازار است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از ریزش گسترده قیمت ها در این بازار است به طوری که در بین خودروهای پراید موجود در بازار پراید ۱۱۱ از ۲۰۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۰۴ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۱ آن نیز از ۱۸۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۸۴ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۵۱ مدل ۱۴۰۱ نیز در این مدت ۲ میلیون تومان ارزان شده است و ۱۸۰ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۰ آن نیز از ۱۷۶ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۷۴ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای پژو نیز در این مدت ارزان شدند به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۲۸۲ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۸۰ میلیون تومان رسیده است و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز از ۳۵۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۵۵ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای تیبا نیز در این مدت ارزان شدند به طوری که تیبا صندوقدار مدل ۱۳۹۹ از ۱۸۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۸۴ میلیون تومان رسیده است.

در بین خودروهای کوییک نیز این ریزش قیمت‌ها مشهود است به طوری که کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ از ۲۰۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۹۵ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت تیبا، دنا، رانا، پراید

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1663240

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =