آمار قربانیان کرونا در اصفهان رو به افزایش/واکسیناسیون اندک است

ابتلا، شیوع و میزان فوتی کرونا در استان اصفهان رو به افزایش اما میزان واکسیناسیون هنوز بسیار به نسبت جمعیت اندک است.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، شیوع کرونا در میزان ابتلاء، بستری و مرگ و میر در استان اصفهان بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی رو به افزایش است و این در حالی است که استقبال مردم از واکسیناسیون با وجود راه اندازی مراکز واکسیناسیون قابل توجه نیست.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز ۲۶ مرداد ماه تا امروز ۲۷ مرداد ماه تعداد یک هزار و ۱۱۷ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۳۹۸ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۶۹ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در حال حاضر نیز ۵۰۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۸۴ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۶۵ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته ۶ فوتی کرونا ثبت شده که هر سه نفر فوتی قطعی و سه نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده است.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۵۲۷ هزار و ۱۵ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۵۱۰ هزار و ۵۵۴ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۷۳۱ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۸۷۷ فوتی قطعی و ۶ هزار و ۸۵۴ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

۱۴۴ هزار و ۵۲۴ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

48

کد خبر 1663552

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =