شهرداری ارومیه از لیگ برتر والیبال حذف شد

سازمان لیگ فدراسیون والیبال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که امتیاز دو تیم شهرداری ورامین و شهرداری ارومیه در لیگ برتر به دلیل انجام ندادن اقدامات لازم در مهلت مقرر حذف شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، در اطلاعیه سازمان لیگ آمده است: پس از پیگیری‌های مکرر و تمدید فرصت تسویه حساب و ثبت قراردادهای لیگ برتر برای چندمین بار و به‌رغم ارسال نامه‌های مختلف به باشگاه‌های لیگ برتر، اقدامی از سوی دو باشگاه شهرداری ارومیه و شهرداری ورامین در خصوص رفع مشکلات و تعیین تکلیف این تیم‌ها صورت نپذیرفت.

همان‌طور که کتبا به این دو باشگاه اعلام شده بود، ثبت نکردن هیچ قراردادی در سامانه ملی والیبال و تسویه حساب بدهی‌های پیشین به منزله انصراف بوده و سازمان لیگ با عنایت به تصمیم کمیته تعیین وضعیت، تصمیم به حذف امتیاز تیم‌داری این باشگاه‌ها در لیگ برتر گرفته است.

لذا در این راستا برای تعیین وضعیت لیگ برتر و انتخاب جایگزین این دو باشگاه، روز شنبه ۲۹ مرداد جلسه‌ای در کمیته تعیین وضعیت تشکیل می‌شود و در خصوص این موضوع تصمیم‌گیری خواهد شد.

گفتنی است تیم شهرداری ارومیه با ۱۱ دوره حضور مداوم در لیگ برتر از سال ۱۳۹۰ پنجمین تیم با سابقه تاریخ لیگ والیبال کشور به شمار می‌رفت که به این ترتیب این باشگاه نیز به باشگاه‌هایی چون ذوب آهن اصفهان، پرسپولیس تهران، نئوپان گنبد، کاله آمل و صنام تهران پیوست.

48

کد خبر 1663569

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =