خطیب جمعه قائمشهر : پیاده نظام استکبار با فشار به تیم مذاکره‌ ، دنبال ذلیل کردن ملت ایران هستند / ماهواره خیام محصول مشترک ایران و روسیه است

ایسنا نوشت: آیت الله معلمی با بیان اینکه رسانه‌های داخلی و خارجی بر تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران فشار می‌آورند که چرا کوتاه نمی‌آیید، گفت: پیاده نظام استکبار، تنها به دنبال ذلیل کردن ملت ایران در این مذاکرات هستند.

آیت الله علی معلمی روز جمعه در جمع نمازگزاران قائمشهری با بیان اینکه در مرحله اول زمانی که ترامپ اعلام کرد که آمریکا از برجام خارج شد، برخی‌ها در داخل ذوق زده شده بودند، افزود: آمریکایی ها زمانی که متوجه شدند ایران در یک مرحله از مواضع خود عقب نشینی کرده است، خواهان امتیاز بیشتر از کشورمان شدند.

وی با اعلام اینکه امتیازهای کشورمان خیلی نرم ارایه شده بود اما وعده های آمریکایی ها هیچکدام عملی نشد، یادآور شد: متاسفانه تحریم ها کم نشد، بلکه بیشترهم شده است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب همیشه دلسوز قشر آسیب پذیر جامعه بوده اند، گفت: در شرایط کرونایی با اشاره رهبر معظم انقلاب، سپاه پاسداران ، کمیته امداد و خیرین سریعا به کمک قشر آسیب پذیر جامعه شتافتند و نشان دادند که ما شیعه اباعبدالله حسین (ع) هستیم.

پیاده نظام استکبار با فشاره به تیم مذاکره‌ کننده هسته‌ای به دنبال ذلیل کردن ملت ایران هستند

بیشتر بخوانید:

آیت‌الله معلمی با اعلام اینکه در مکتب اباعبدالله حسین (ع) همه سختی ها را تحمل می کنند، افزود: قطعا افرادی که برای رضای خدا مقاومت کنند ایزد الهی هم به آنان کمک خواهد کرد چرا که تنها با مقاومت، دشمن شکست خواهد خورد.

امام جمعه قائمشهر با اشاره به اینکه ماهواره خیام محصول مشترک ایران و روسیه است و یک حرکت رو به جلو در عرصه دفاعی و نظامی برای جمهوری اسلامی ایران بوده است، گفت: هم اکنون این ماهواره در خدمت متخصصین ایرانی است .

۲۱۲۱۷

کد خبر 1663871

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =