عاشق ایرانم و شهروندی آمریکا را قبول نکردم!

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: در سال 2000 به من پیشنهاد دادند تا شهروند آمریکا شوم اما آن را رد کردم، چون عاشق ایران و ایرانی ام.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وحید شمسایی، سرمربی تیم ملی فوتسال در گفت و گو با فارس در خصوص مهاجرات ورزشکاران گفت: من هیچ وقت جای دیگران نیستم و نظری هم نمی‌دهم. می‌توانم خودم را قضاوت کنم در سال 2000 به من پیشنهاد سیتیزنی آمریکا را دادند اما به دلیل اینکه من عاشق ایران و مردمش هستم قبول نکردم. بگذارید به صراحت بگویم من عاشق تهرانم در این شهر بزرگ شدم و آن را دوست دارم. در ایتالیا که حضور داشتم کارت اقامتی 5 ساله داده بودند و بعد از آن 10 ساله و بعد هم اقامت دائمی می‌شد اما به دلیل اینکه من عاشق ایران و مردمش بودم حتی به دنبال تمدید آن نرفتم. خیلی‌ها به من گفتند که اشتباه کردی اما من هیچ اشتباهی انجام ندادم همانطور که گفتم من عاشق ایران و مردمش هستم.

از کشورهای حاشیه خلیج فارس هم پیشنهادهای خوب و متفاوتی داشتم و دارم. باز تکرار می‌کنم من ایران را دوست دارم و منبع درآمد خوبی دارم و ازهمه مهم‌تر مردم ایران به من احترام می‌گذارند و زندگی راحتی دارم من برای زندگیم تلاش و زحمت زیادی کشیدم اگر کسی بگوید من ریالی سواستفاده کردم بیاید بگوید.

مردم ما در شرایط بد اقتصادی قرار دارند و خیلی از افرادی که می‌شناسم با سیلی صورت‌شان را سرخ نگه داشتند؛ اما مردم ایران زیر بار حرف زور نمی‌روند و به هیچکسی باج نمی‌دهند و با هر سختی مقابله می‌کنند و در زمان نیاز به کمک یکدیگر می‌روند. همه ما اعتقادات خاص خودمان را داریم؛ اما متأسفانه دولتمردان ما آنگونه که باید عمل کنند، عمل نکرده‌اند. شما ببینید وقتی زلزله یا سیلی می آید مردم خودشان اولین کسانی هستند که به کمک یکدیگر می‌روند. همیشه مردم گام‌شان جلوتر از دولت در هر مقطعی بوده است.

258 258

کد خبر 1664566

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =