خالق «پیکی‌بلایندرز»، با بازیگر قدیمی سراغ مشت زنی می‌رود!

مهر نوشت: خالق سریال «پیکی بلایندرز» سریالی جدید در دنیای مشت‌زنی غیرقانونی متعلق به دوره ویکتوریایی می‌سازد.

استیون نایت خالق سریال «پیکی بلایندرز» سریالی جدید با عنوان «هزار ضربه» را با همکاری استیون گراهام برای دیزنی پلاس می‌سازد.

استیون نایت و استیو گراهام که بازیگر سریال قبلی هم بود و ۲ نام بسیار مشهور در تلویزیون بریتانیا هستند، این بار یک سریال اوریجینال را که در دهه ۱۸۸۰ و در دوره لندن ویکتوریایی در دنیای غیرقانونی مشت‌زنی رخ می‌دهد، می‌سازند.

این سریال که برمبنای داستانی واقعی خلق می‌شود در دل ماجراهای جنایتکارانه لندن اتفاق می‌افتد و در ۱۲ اپیزود شکل می‌گیرد.

سریال تصویرگر سرگذشت ۲ دوست صمیمی با نام هزکیا و الک است که از جاماییکا آمده‌اند و در دوره خشونت‌آمیز انقلاب پساصنعتی لندن در محله «ایست اند» برای بقا مبارزه می‌کنند. هزکیا به دل ماجراهای مجرمانه و صحنه پر زرق و برق بوکس کشیده شده و با رهبر باندی بدنام آشنا می‌شود و همان‌طور که مهارت‌هایش را تقویت می‌کند باید با شوگر گودسون یک بوکسور کارکشته و خطرناک مقابله کند. نقش این بوکسور را گراهام بازی می‌کند.

نایت نویسنده و تهیه کننده اجرایی و سازنده سریال است و گراهام که اخیراً در تلویزیون در «تایم» و «کمک» بازی کرده و نامزدی بفتا را به دست آورده و در فصل ششم و آخر «پیکی بلایندرز» هم بازی کرده بود، تهیه کننده اجرایی این سریال هم خواهد بود. تینج کریشنان نیز کارگردان و از تهیه‌کنندگان سریال است.

استیون نایت که نویسنده فیلمنامه «تابو» (۲۰۱۷)، «چیزهای زیبای کثیف» (۲۰۰۲) و «قول‌های شرقی» (۲۰۰۷) هم است، برای فیلمنامه «چیزهای زیبای کثیف» در بخش بهترین فیلمنامه غیراقتباسی نامزدی جایزه اسکار را کسب کرده است.

وی که در سریال جدیدش رهبری گروهی از نویسندگان را برعهده دارد، گفت همیشه دوست داشته در تاریخ ناگفته کاوش کند و با این سریال هم داستانی واقعا قابل توجه را تصویر می‌کند.

پروفسور تاریخ دیوید اولوسوگا، شجره‌نامه‌های آکادمیک را به این سریال افزوده است و تهیه کننده اجرایی هم خواهد بود.

۵۵۲۴۴

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1666421

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =