سهمیه تماشاگران زن پرسپولیسی هشت برابر شد!

با توجه به تجربه موفقیت آمیز مبنی بر حضور زنان در بازی استقلال و مس کرمان، قرار است ۴ هزار تماشاگر زن در بازی پرسپولیس حضور داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تماشاگران زن پرسپولیس در نخستین حضور خود در بازی های لیگ برتر هست هشت برابر تماشاگران زن استقلالی در ورزشگاه حضور خواهند داشت.

ورزش سه نوشت: هفته گذشته برای اولین بار در لیگ برتر ایران، در دیدار استقلال مقابل مس کرمان حدود ۵۰۰ بلیت به خانم‌ها اختصاص داده شد، هرچند که در ادامه مسابقه و در دقیقه ۶۵ با درخواست مسئولین، خانم‌هایی که بدون خرید بلیت موفق به ورود به ورزشگاه نشده بودند نیز وارد استادیوم شده و در اواسط نیمه دوم حدود ۲۰۰۰ هزار زن استقلالی در ورزشگاه حضور داشتند.

با توجه به نظر مساعد مسئولین برگزاری و نظمی که در اولین حضور زنان در استادیوم برقرار بوده، قرار است برای دیدار پرسپولیس مقابل صنعت نفت، سازمان لیگ ظرفیت بیشتری را برای حضور زنان در ورزشگاه در نظر بگیرد و بعد از جلسه روز دوشنبه شورای تأمین و مسئولین برگزاری این موضوع رسانه‌ای شود.

بر این اساس گفته می‌شود برای دیدار چهارشنبه پرسپولیس مقابل صنعت نفت حدود ۴۰۰۰ هزار بلیت برای بخش زنان به فروش خواهد رسید.

256 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1667297

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =