کامالا هریس: اگر بایدن نامزد انتخابات شود، با افتخار کنارش می‌مانم

ایسنا نوشت: کامالا هریس گفته که اگر بایدن بخواهد در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا دوباره کاندیدا شود، با افتخار در کنارش به عنوان معاون حضور خواهد داشت

با وجود برخی شایعات مبنی بر عدم قابلیت و توانایی جو بایدن برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا، «کامالا هریس» معاون بایدن در مصاحبه‌ای با برنامه "دیدار با رسانه" شبکه خبری ان.بی.سی گفت: «از اینکه به عنوان معاون بایدن در کنار او باشم، بسیار مفتخرم.»

وی افزود: بایدن به صورت شفاف گفته که تمایل دارد تا بار دیگر در انتخابات کاندیدا شود. اگر او این کار را انجام دهد، من هم با افتخار در کنارش هستم.

کامالا هریس همچنین گفت: ما درباره خانواده بسیار زیاد صحبت می‌کنیم. ما درباره امیدها، درباره آرزوها و هر چیزی که مایه نگرانی است،‌ گفت‌وگو داریم. این یک دوستی واقعی است. ما یک دوستی واقعی داریم و من به این مساله ارج می‌نهم.

بایدن ماه‌هاست که می‌گوید تمایل دارد تا اگر شرایط سلامتش خوب باشد، در انتخابات بعدی ریاست جمهوری آمریکا کاندیدا شود. بر اساس گزارش بلومبرگ مربوط به ماه گذشته میلادی، بایدن به دنبال به راه انداختن کارزار انتخاباتی‌اش برای ۲۰۲۴ کمی پس از انتخابات میان دوره کنگره در ماه نوامبر است.

۳۱۰۳۱۰

کد خبر 1673240

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =