دیدار سفرای جدید کشورمان با امیرعبداللهیان قبل از عزیمت به محل مأموریت

نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در ژنو، سفیر ایران در کلمبیا و ایتالیا قبل از عزیمت به محل مأموریت با وزیر امور خارجه دیدار کردند.

به گزارش خبرآنلاین، علی بحرینی سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در ژنو در آستانه عزیمت به محل مأموریت در دیدار با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، برنامه کاری دوره ماموریت خود را تقدیم و در جریان رهنمود های وزیر امور خارجه کشورمان قرار گرفت.

بحرینی پیش از این در سمت رییس اداره حقوق بشر وزارت امور خارجه، سفیر جمهوری اسلامی ایران در آدیس آبابا و سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در اتحادیه آفریقا، به خدمت اشتغال داشته است.

دیدار سفرای ایران با امیرعبداللهیان قبل از عزیمت به محل مأموریت

احمدرضا خیرمند سفیر جمهوری اسلامی ایران در کلمبیا در آستانه عزیمت به محل ماموریت با امیرعبداللهیان ملاقات و گزارشی از محل ماموریت و برنامه های خود ارائه کرد.

در این دیدار وزیر امور خارجه رهنمودهای لازم را ارائه و با تاکید بر استفاده از همه ظرفیت های موجود در روابط فی‌مابین بر لزوم توجه به ایرانیان تاکید کرد.

خیرمند پیش از این رئیس اداره دوم آمریکا ، کاردار کشورمان در آرژانتین و معاون‌مدیرکل آمریکای وزارت امور خارجه بوده است.

دیدار سفرای ایران با امیرعبداللهیان قبل از عزیمت به محل مأموریت

همچنین محمدرضا صبوری سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا در آستانه عزیمت به محل ماموریت امروز در دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان گزارشی از برنامه کاری خود در دوره سفارت در ایتالیا ارائه کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار با تاکید بر اهمیت روابط دو کشور، توصیه های لازم در زمینه روابط دو جانبه و خصوصا ارائه خدمات مناسب و روان به ایرانیان مقیم ایتالیا را مطرح کرد.

صبوری مدیرکلی دیپلماسی اقتصادی، ریاست ادارات اقتصادی اروپا و آمریکا، معاونت ادارات کل مشترک المنافع و قفقاز و همکاریهای اقتصادی وزارت امور خارجه و سفیری جمهوری اسلامی ایران در قرقیزستان و بلاروس را در کارنامه خود دارد.

دیدار سفرای ایران با امیرعبداللهیان قبل از عزیمت به محل مأموریت

۳۱۱۳۱۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1673266

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =