پیش بینی ترسناک پیرزن نابینا از سال ۲۰۲۳ به وقوع می پیوندد؟

بابا ونگا نام یک پیرزن نابینای مقدونیه ای است که در اواسط دهه ۱۹۸۰ میلادی در کشورش فوت شده و برایش مراسم تشییع جنازه بزرگی گرفته شده است. این پیرزن که به نوستراداموسبالاکان شهرت داشته در دوره حیات و البته بعد از مرگش پیش بینی هایی چون فاجعه چرنوبیل را داشته است. بخشی از پیش بینی های عجیب و غریب این پیرزن درباره اتفاقات جهان در سال ۲۰۲۳ بوده است که سبب شده تا دوباره در اخبار رسانه های جهان به او پرداخته شود و گجت نیوز به همین بهانه از او نوشته است.

سلاح های بیولوژیکی

ونگا مدعی شده است که در سال ۲۰۲۳ یک «کشور بزرگ» روی مردم آزمایش هایی با استفاده از سلاح های بیولوژیکی انجام خواهد داد. گفته شده است که در نتیجه این آزمایش ها صدها هزار نفر کشته خواهند شد.

پیش بینی ترسناک پیرزن نابینا از سال ۲۰۲۳ به وقوع می پیوندد؟

انفجار در نیروگاه هسته ای

شاید ترسناک ترین و واقع گرایانه ترین پیشگویی بابا ونگا برای سال ۲۰۲۳ یک انفجار در نیروگاهی هسته ای است. گفته می شود بابا ونگا فاجعه چرنوبیل را پیشگویی کرده بود و در شرایطی که جنگ در اوکراین ادامه دارد، پیشگویی او می تواند بسیار هشدار دهنده باشد. روسیه ماه هاست که نیروگاه هسته ای زاپوریژیا را اشغال کرده است و دو طرف دیگری را به بمباران این نیروگاه متهم می کنند. هر گونه حرکت اشتباهی از طرفین می تواند به یک فاجعه در این نیروگاه منجر شود.

بابا ونگا مدعی شده که در سال ۲۰۲۵ بخش زیادی از اروپا غیرقابل سکونت خواهد شد و در سال ۲۰۲۸ بشریت یک منبع انرژی جدید روی سیاره زهره کشف خواهد کرد و در سال ۲۰۳۳ نیز سطح آب دریاها به شکل چشمگیری افزایش خواهد یافت. بر اساس پیشگویی های بابا ونگا در سال ۲۲۸۸ سفر در زمان ممکن خواهد شد و در سال ۳۷۹۷ تمامی انسان ها زمین را ترک خواهند کرد. وی مدعی شده که در سال ۴۵۹۹ بشر به ابدیت و نامیرایی دست خواهد یافت و در سال ۵۰۷۸ انسان چیزی که به نام جهان هستی شناخته می شود را ترک خواهد کرد.

4141

کد خبر 1675285

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 66
 • IR ۱۱:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  آفرین ...جواب بسیار پخته و منطقی
 • رضا IR ۱۱:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  58 89
  حرف جامعه واقعی رو زد.دمش گرم
 • ناشناس IR ۱۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  40 68
  آفرین. ولی ایکاش شما هم جوابی برای ایشان نداشتید چون فکر میکنه ادم مهم و متفکری است
 • IR ۱۲:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  69 60
  درود به شرفت
 • US ۱۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  99 84
  من مقاله همشهری را خواندم ،آنقدر بی پایه و ساده لوحانه و به طرز گیج کننده ای یکطرفه نوشته شده که انسان تعجب میکند چگونه فردی با چنین طرز فکر و قلمی باید عهده دار مدیرعاملی روزنامه ای ،هر چند محلی که نه ؛محله ای باشد،اگر این روزنامه از بودجه مردم ارتزاق نمیکرد و برای جلب مخاطب مجبور بود حرفی منطقی،ادبی ،سیاسی ویا اجتماعی مستدل برای گفتن داشته باشد اینچنین فردی را جز در مشاغل بسیار پایین یک روزنامه به خدمت می‌گرفتند ؟! وسوال اصلی اینکه هرچند خود این افراد ارزش جایگاهشان را نمی‌فهمند ولی آیا کسانی هم که اینها در در این گونه مناصب میگمارند متوجه خسرانی که با این افراد به طرز فکر و منطقشان نزد مردم وارد میکنند نیستند؟! یا برایشان اهمیتی ندارد چون پول مفت بی حساب و کتاب دارند درنتیجه بی حساب و کتاب حرف میزنند !
 • IR ۱۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  گشت ارشاد رو جمع کنید.
 • IR ۱۳:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  یادش بخیر یک زمانی می رفتم روزنامه همشهری و کیهان می خریدم باهاش شیشه تمیز می کردم الان دیگه بدرد اون کار هم نمیخوره.