روزنامه ارگان دولت : در کودتای ۲۸ مرداد بدکاره‌ای به نام پری بلنده میدان‌داری می‌کرد ، امروز هم برخی میدان‌داری و نعره‌کشی می‌کنند

روزنامه ایران نوشت : هنجارشکنان از همان بدایت امر حیا را خورده و آبرو را قی کرده و تعارف را کنار گذاشته و مراسم آتش زدن روسری به عنوان نماد حجاب برگزار کردند و رقص‌کنان و هلهله‌کنان فریاد زدند که خواسته‌شان دهن‌کجی به حکم الهی است.

دشمنان زبون و پیاده‌نظام داخلی آنها در ایران مترصد و در کمین‌اند که از هر اتفاقی برای موج‌سواری و هزینه‌تراشی استفاده کنند.

اینکه مطالبات و اعتراضات واقعی در جامعه ما توسط عناصر برانداز به انحراف کشیده می‌شود حقیقتی است که بارها تجربه شده و مردم نیز به آن واقفند. اعتراضات سال‌های ۹۶ و ۹۸ بر حول مسائل اقتصادی شکل گرفت و بر همین منوال به انحراف کشیده شد و مورد سوء‌استفاده بدخواهان کشور قرار گرفت. این سخن که صف معترضین واقعی از هنجارشکنان جدا است در آن زمان صدق می‌کرد ولی امروز صحنه کاملاً واضح است. هنجارشکنان از همان بدایت امر حیا را خورده و آبرو را قی کرده و تعارف را کنار گذاشته و مراسم آتش زدن روسری به عنوان نماد حجاب برگزار کردند و رقص‌کنان و هلهله‌کنان فریاد زدند که خواسته‌شان دهن‌کجی به حکم الهی است.

در کودتای ۲۸ مرداد بدکاره‌ای به نام پری بلنده میدان‌داری می‌کرد و پیوند فحشا و اوباش به دنبال زمین زدن دولت مردمی بود، امروز هم برخی میدان‌داری و نعره‌کشی می‌کنند و جبهه کفر همه توان رسانه‌ای خود را بسیج کرده است و نهایت همه این تلاش‌ها چند آتش‌بازی کوچک بوده که خللی در اراده ملت بزرگ ایران در افق‌گشایی تاریخی و مسیری که انتخاب کرده است ایجاد نمی‌کند.روزنامه ارگان دولت : چند آتش‌بازی کوچک دشمنان زبون و پیاده‌نظام داخلی آنها ، ناموفق می ماند

بیشتر بخوانید :

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1676622

برچسب‌ها