سردار نقدی: هرج و مرج‌ها نتیجه فضای مجازی رها است / دشمن فوت اتفاقی یک خانم را دستاویز رسانه‌های خود قرار داده

ایلنا نوشت:​​​​​​​معاون هماهنگ‌کننده سپاه گفت : تهاجم دشمن ادامه دارد. دفاع مقدس هم در تمام این سال‌ها ادامه داشته و دارد و خداوند هم همیشه وعده خودش را که پیروزی مؤمنان مقاوم و پایدار بوده است را محقق کرده و خواهد کرد، همانگونه که در دفاع مقدس اینگونه شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه تاکید کرد: این هرج و مرج‌ها نتیجه فضای مجازی رها است که مسئولان مربوط ترجیح داده‌اند مدیریت آن در دست دشمن باقی بماند.

سردار محمدرضا نقدی دیروز در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در محل مرکز فرماندهی الکترونیک سپاه برگزار شد، گفت: تهاجم دشمن ادامه دارد. دفاع مقدس هم در تمام این سال‌ها ادامه داشته و دارد و خداوند هم همیشه وعده خودش را که پیروزی مؤمنان مقاوم و پایدار بوده است را محقق کرده و خواهد کرد، همانگونه که در دفاع مقدس اینگونه شد.


وی ادامه داد: همه دنیا برای تجهیز رژیم بعث وارد عمل شدند و هر تسلیحاتی را از دست می‌داد با فوریت با بهترین سلاح روز جایگزین می‌کردند .

معاون هماهنگ‌کننده سپاه با بیان اینکه دشمن ما با ۳۰۰ فروند هواپیمای جنگی معمولی وارد جنگ با ما شد و با ۶۱۰ فروند هواپیمای پیشرفته روز خارج شد، اظهار داشت: دشمن با ۳۵۰۰ تانک وارد جنگ شد و با وجود از دست دادن ۷۳۶۰ تانک در پایان جنگ با بیشتر از ۵۵۰۰ دستگاه تانک مدرن جنگ را پایان برد، اما با وجود این همه امکانات شکست خورد.

به گفته نقدی، امروز هم تهاجم در عرصه جنگ رسانه و عملیات روانی ادامه دارد و شما می‌بینید این روزها امپراتوری رسانه‌ای دشمن چگونه فوت اتفاقی یک خانم را که می‌تواند هر انسانی را متأثر کند دستاویز رسانه‌های خود قرار داده و اشک تمساح می‌ریزد.سردار نقدی: هرج و مرج‌ها نتیجه فضای مجازی رها است / دشمن فوت اتفاقی یک خانم را دستاویز رسانه‌های خود قرار داده

بیشتر بخوانید :

وی با اشاره به جنایات برخی از کشورهای همسایه تصریح کرد: آل‌سعود که خشن‌ترین رژیم منطقه است، با خونسردی تمام خبرنگار مخالف خود، «عدنان خاشقچی» را در سفارتخانه‌اش در ترکیه با اره برقی تکه‌تکه کرد و این مسأله برای همه دنیا هم آشکار شد و از طرفی نوجوان چهارده ساله را به جرم پخش اعلامیه در روز روشن با شمشیر گردن زد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه با تأکید بر اینکه رژیمی که صدها هزار یمنی را قتل عام و بی‌خانمان و اتوبوس نوجوانان حافظ قرآن یمنی را بمباران و همه نوجوانان و کودکان را شهید کرد، در قبال این انبوه جنایت خم به ابرو نیاورد، اینک داغدار مرگ اتفاقی یک ایرانی شده و زانوی غم در بغل گرفته است و رسانه‌هایش در این اندوه شب و روز ندارند، خاطرنشان کرد:‌ رژیم آمریکا صدها هزار عراقی را کشت، ننگ شکنجه‌گاه‌های گوانتانامو و ابوغریب را بر پیشانی دارد که هزاران نفر در آنجاها کشته یا ناقص شدند و فیلم این جنایات هم توسط معترضان ارتش خودشان منتشر شد.

به گفته نقدی، همه دنیا دیدند، اما در قبال این همه جنایت فجیع، آخ هم نگفتند، حالا دلسوز مرگ اتفاقی یک خانم شده است، آمریکا که با بمباران بیمارستان قندوز در افغانستان صدها بیمار و پزشک و زن در حال زایمان و کودک تازه متولد شده را کشت و به خاک و خون کشید، حالا برای مرگ اتفاقی یک نفر اشک می‌ریزد.

وی افزود: رژیم کودک‌کش صهیونیستی که هر روز در حال کشتار کودکان مظلوم است و تنها در یک فقره حمله به پناهگاه کودکان یتیم در «قانا» در جنوب لبنان ۱۰۶ نفر را کشت و دوماه پیش خانم خبرنگار را با شلیک مستقیم کشت، اینها مدافع حقوق بشر شده‌اند و از غم مرگ یک خانم ایرانی خواب و خوراک ندارند و همه توانشان را برای به آشوب کشاندن خیابان‌ها به صحنه آورده‌اند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه با بیان اینکه یک عده افراد بی‌رحم فضای مجازی را جولانگاه توهین و تهمت به نیروهای انتظامی کرده‌اند، ابراز داشت: نیروی انتظامی که مظهر اقتدار ملی و نماد امنیت کشور است و هر روز برای امنیت و آسایش مردم فداکاری می‌کند و قربانی می‌دهد و مردم دارند شهدای این نیرو در مرزها در برخورد با قاچاقچیان موادمخدر را تشییع می‌کنند، ناجوانمردانه آماج تهمت و افترا قرار می‌گیرد.

نقدی با بیان اینکه مسئولان قضایی و اجرایی قول داده‌اند پرونده حادثه مهسا امینی را رسیدگی کنند، عنوان کرد: اگر تهمت‌زنندگان و توهین‌کنندگان به نیروهای انتظامی را محاکمه و مجازات نکنند، امنیت کشور را به مخاطره انداخته‌اند و مردم آنها را نخواهند بخشید.

وی با بیان اینکه کانال‌داران و سایت‌دارانی که دروغ‌پراکنی و شبهه‌پراکنی کرده و با آل سعود هم‌نوا شده‌اند باید در دادگاه جوابگوی تهمت‌هایی که به نیروهای انتظامی زده‌اند، باشند، یادآور شد: این هرج و مرج‌ها نتیجه فضای مجازی رها است که مسئولان مربوط ترجیح داده‌اند مدیریت آن در دست دشمن باقی بماند و مادام که مدیریت فضای مجازی در کنترل دشمنان این ملت باشد می‌توانند با عملیات روانی هر حادثه را تبدیل به ناامنی و اغتشاش کنند، امیدوارم مسئولان مربوط از خواب غفلت بیدار شوند و به حاکمیت دشمن در فضای مجازی کشور خاتمه دهند.

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1676623

برچسب‌ها