آشتی‌کنان قلعه‌نویی و افشین پیروانی/عکس

ورزش سه نوشت: یکی از اتفاقات جالب دیدار تدارکاتی پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان پایان قهر و دلخوری قلعه‌نویی و پیروانی بود.

پرسپولیس در شرایطی در آخرین دیدار تدارکاتی خود مقابل گل‌گهر در استادیوم آزادی قرار گرفت و با تک گل محمد عمری به برتری دست یافت که این بازی حواشی جالبی نیز داشت.

امیر قلعه نویی و افشین پیروانی که مدت‌ها بود به دلیل اختلافات فوتبالی با یکدیگر قهر بودند و در تقابل‌هایی که طی این مدت داشتند، سعی می‌کردند با هم برخورد نداشته باشند، در نهایت با هم آشتی کردند.

سیامک قلیچ‌خانی زمینه‌ساز این آشتی‌کنان ویژه در استادیوم آزادی و در خلال دیدار دو تیم پرسپولیس و گل‌گهر بود که با درخواست وی و حضور امیر قلعه‌نویی، این مراسم با گفتگویی بین طرفین و خوش و بش و پایان کدورت‌ها همراه شد.

آشتی‌کنان قلعه‌نویی و افشین پیروانی/عکس

اختلاف سرپرست و مدیر تیم پرسپولیس با امیر قلعه‌نویی از دیدار انجام نشده در اصفهان و مقابل سپاهان در دوره مربیگری قلعه‌نویی استارت خورده بود. جایی که بعد از تاخیر سپاهان در ورود به زمین، پیروانی تیم را به سمت اتوبوس و خروج از استادیوم هدایت کرد. قلعه نویی با جملاتی تند در گفتگوی تلویزیونی‌اش به پیروانی تاخت که البته از سوی پیروانی نیز بی‌جواب نماند.

این ماجراها و ادامه آن باعث قهر چند ساله بین طرفین طی این مدت شده بود که در نهایت بازی تدارکاتی پرسپولیس و گل‌گهر باعث پایان یافتن این ماجرا شد.

بیشتر بخوانید:

257 251

کد خبر 1678037

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =