یک‌هزار و ۱۰۰پلاک ثبتی در قزوین مشمول رفع تداخل است

مدیر پیشران پروژه رفع تداخل اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: حدود یک‌هزار و ۱۰۰پلاک ثبتی در استان قزوین مشمول رفع تداخل است که از این تعداد تاکنون ۳۵۵پلاک ثبتی رفع تداخل شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ مهدی مهرپویان، مدیر پیشران پروژه رفع تداخل اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین روز چهارشنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: رفع تداخل پلاک‌های ثبتی شهرستان البرز نیز قبلا تکمیل شده بود که با این حساب تا پایان امسال رفع تداخل پلاک‌های سه‌شهرستان استان تکمیل می‌شود.

او با بیان اینکه حدود یک‌هزار و ۱۰۰پلاک ثبتی در استان قزوین مشمول رفع تداخل است، گفت: از این تعداد تاکنون ۳۵۵پلاک ثبتی رفع تداخل شده و طبق برنامه‌ریزی صورت‌گرفته باید تمام پلاک‌های ثبتی تا پایان سال۱۴۰۲ رفع تداخل شوند.

مهرپویان گفت: بر اساس تکلیف وزارت جهادکشاورزی و برنامه زمان‌بندی شده، رفع تداخل پلاک‌های شهرستان قزوین، تاکستان و آوج در سال آینده با تمرکز ویژه تکمیل می‌شوند.

این مسئول به نقش و جایگاه مهم قرارگاه جهادی رفع تداخل اراضی در استان اشاره کرد و ادامه داد: با تشکیل این قرارگاه جهادی از بهمن سال۱۴۰۰ سرعت و سهولت روند رفع تداخل پلاک‌های ثبتی افزایش یافته و طبق بررسی آماری ۸۵درصد رفع تداخل‌ها با کمک این قرارگاه صورت گرفته است.

مهرپویان به حل برخی مشکلات و موانع پیش‌روی رفع تداخل اراضی اشاره کرد و افزود: تاییدشدن مرز پلاک‌ها، مسائل و مشکلات مرتبط با نقشه‌های منابع طبیعی و نبود دسترسی به عکس‌های هوایی دهه۴۰ و ۷۰ در برخی پلاک‌ها از موضوعاتی است که با رفع آن سرعت کارها به مراتب بیشتر می‌شود.

مدیر پیشران پروژه رفع تداخل اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین خاطرنشان کرد: بر اساس تاکید رییس سازمان جهاد کشاورزی استان مبنی بر رفع تداخل حداقل ۱۰پلاک ثبتی در هر هفته، این مهم با اهتمام و با دقت و صحت در حال اجرایی‌شدن است و سه‌شنبه هر هفته کمیسیونی با این موضوع در سازمان برگزار می‌شود.

46

کد خبر 1678324

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =