بهره‌برداری از ساختمان منطقه دو شهرداری شهرکرد در سالروز سفر «مقام معظم رهبری» به استان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری به همراه رئیس‌ و اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری شهرکرد از پروژه‌های عمرانی مدیریت شهری مرکز استان بازدید کرد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری محسن حسین‌میرزایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری، مصطفی حیدری رئیس شورا، فاطمه بیگی عضو شورای اسلامی و عبدالصادق نجفی سرپرست شهرداری شهرکرد از پروژه‌های احداث ساختمان منطقه دو شهرداری، تعریض مسیر تپه نورالشهدا و شهرک منظریه شهرکرد بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و روند پیشرفت پروژه قرار گرفتند.

محسن حسین‌میرزایی در حاشیه این بازدیدها با اشاره به اینکه شهر شهرکرد به عنوان مرکز استان با روند رو به رشدی در حوزه جمعیت روبه‌رو است و دارای بیشترین نرخ مهاجرت است، تأکید کرد: می‌طلبد به تناسب جمعیت‌شهری زیرساخت‌های خدمات‌رسانی نیز در آن تقویت شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری هدف از این بازدیدها را ارزیابی عملکرد یک سال گذشته حوزه شهری در بخش عمرانی عنوان کرد.

مصطفی حیدری نیز با بیان اینکه احداث ساختمان منطقه دو شهرداری شهرکرد با دو هزار و ۵۰۰ مترمربع زیر بنا در چهار طبقه از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی مدیریت شهری است، گفت: امیدواریم با تلاش مضاعف و شبانه‌روزی پیمانکار تا ۱۵ مهرماه سالروز سفر «مقام معظم رهبری» به استان ساختمان منطقه دو شهرداری تکمیل و در راستای خدمت‌رسانی به بهره‌برداری برسد.

رئیس شورای اسلامی شهرکرد ضمن قدردانی از سرپرست شهرداری شهرکرد و کارکنان شهرداری که برای عمران و توسعه شهری تلاش می‌کنند، تصریح کرد: هدف و انگیزه همه ما خدمت به مردم است و توسعه شهری با تلاش و همدلی محقق می‌شود.

46

کد خبر 1678545

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =